امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه دلیکتسین

کافه دلیکتسین

روسیه از آن دسته از مقاصد گردشگری پر طرفدار در میان مسافران عزیز می باشد که این کشور پهناور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می کنند.از جاذبه های گردشگری و تفریحات این کشور که بگذریم به کافه گردی و نوشیدن غذا و نوشیدنی های روسی می رسیم.در این قسمت می خواهیم گردشگران تور لحظه آخری را با یکی از کافه های خوب روسیه به نام کافه دلیکتسین بیش تر آشنا کنیم تا در طول سفر خود برای یک بار هم شده خود را به کافه دلیکتسین مهمان نمایید.
کافه دلیکتسین یکی از کافه های محبوب روسیه به شمار می رود که در محوطه باغ گاردن رینگ واقع شده است به همین دلیل بیش تر گردشگران بعد از بازدید از این باغ خود را به کافه دلیکتسین می رسانند.
در کافه دلیکتسین روسیه می توانید انواع نوشیدنی های گرم و سرد ، دسر های خوشمزه ، غذا های روسی و بین المللی بی نظیری را امتحان کنید و نهایت لذت را ببرید به خصوص زمانی که هوای مسکو رو به سرما می رود هیچ چیز به اندازه ی میل کردن یک نوشیدنی گرم حالتان را جا نمی آورد.
از امکانات این کافه می توان به وای فای رایگان ، استفاده آسان صندلی چرخدار ، جا پارک آسان و پرسنل ماهر نیز اشاره کرد.
اگر قصد رفتن به این کافه ی فوق العاده را دارید به هیچ عنوان میل کردن قهوه ی مخصوص و پای سیب این کافه را از دست ندهید.البته نا گفته نماند این کافه علاوه بر نوشیدنی و دسر های مختلف غذا های لذیذی هم دارد که می توانید با خیال راحت هر کدام را مایل هستید انتخاب کنید.
برای رفتن به کافه دلیکتسین می توانید همه روزه از ساعت 10 الی 23 و در روز های یکشنبه از 10 الی 22  به این کافه بروید و ساعت خوشمزه ای را برای خود بسازید.

نظرات مردم درباره کافه دلیکتسین

گیتی 30 آبان 96
2
کافه دلیکتسین فوق العادست
کیانا 30 آبان 96
4
من خودم مسکو زندگی می کنم بار ها به کافه دلیکتسین رفتم میشه گفت خوب هست
درج نظر