امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه Les Deux Magots

کافه Les Deux Magots

یکی از مهم ترین بخش سفر به فرانسه و فرهنگ غنی مردم در این کشور کافه گردی و کافه نشینی هست.کافه ها در فرانسه از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند به صورتی که تعداد بی شماری از قرارداد های مهم تجاری و اقتصادی در کافه ها رخ می دهد.اگر می خواهید سفری کامل به فرانسه داشته باشید به کافه های مختلف بروید و خودتان را به نوشیدن یک اسپرسو فوق العاده دعوت کنید.گرچه کافه های زیادی در فرانسه وجود دارد اما ما در این بخش شما را با یکی از کافه های خوب فرانسه به نام کافه Les Deux Magots آشنا خواهیم کرد.
کافه Les Deux Magots در سال 1813 به عنوان یک مغازه ی پارچه فروشی که پارچه های ابریشم و لوکسی را به مشتریان خود عرضه می کرد اما پس از بازسازی و همچنین تغییراتی اساسی درسال 1914 به عنوان مکانی برای نشستن در قالب کافه تغییر کاربری داد.
کافه Les Deux Magots امروزه در فرانسه به یکی از جاذبه های گردشگری زیبا و با اهمیت تبدیل شده است که در زمان های قدیم محلی برای ملاقات های بزرگان تاریخ ، ادبیات و فرهنگ بوده و افرادی مانند پیکاسو ، ارنست همینگوی ،  ژان پل سارتر ، بوریس ویان و پل سارتر به این کافه آمده اند ساعات مهمی را گذرانده اند.زمانی که به این موضوع فکر کنید و بدانید در گذشته چه کسانی در این کافه حضور داشته اند یک شوق و اشتیاق خاصی را تجربه خواهید کرد.
این کافه ی فوق العاده در فرانسه همه روزه از ساعت 9 الی 23 آماده پذیرایی از مشتریان خود در وعده های صبحانه ، نهار ، میان عده ، شام ، انواع نوشیدنی های خنک و گرم و همچنین دسر های فرانسوی اصل نیز می باشند. همه ی موارد ذکر شده با کیفیت و قیمتی مناسب و مقرون به مشتریان عرضه می گردد.

نظرات مردم درباره کافه Les Deux Magots

تینا راد 15 آبان 96
4
من فرانسه زندگی می کنم واقعا درسته کافه Les Deux Magots عالی هست
نغمه بیات 15 آبان 96
4
کافه Les Deux Magots دقیقا کجا هست؟
درج نظر