امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه گرسو

کافه گرسو

در سال های اخیر تور ایتالیا یکی از پر طرفدار ترین تور های اروپایی به شمار می رود که با جاذبه های گردشگری فراوان و همچنین فرهنگ و مهمان نوازی مردمانش گردشگران زیادی را به سمت خود سرازیر کرده است.علاوه بر گشت و گذار در کوچه پس کوچه های ایتالیا کافه گردی هم حال و هوای خودش را دارد به همین سبب می خواهیم گردشگران علاقه مند به کافه را با یکی از منحصر به فرد ترین و خاص ترین کافه های ایتالیا به نام  کافه گرسو بیش تر آشنا کنیم.
یکی از جالب ترین ویژه گی این کافه گرسو قدیمی بودن آن می باشد با قدم زدن و نشستن در این کافه گویا به 250 سال قبل سفر کرده اید همه ی این ها به دلیل این است که تمامی وسایل به کار برده شده در کافه قدمتی 250 ساله دارد.با اولین قدمی که به داخل کافه بر می دارید کاملا مبهوت خواهید شد و با یک تیر دو نشان می زنید هم با فرهنگ و طرز زندیگی مردم ایتالیا آشنا و همچنین بی نظیر ترین طعم ها را در کافه گرسو تجربه خواهید کرد.

با این اوصاف این کافه مثل یک موزه هم می باشد گرچه مقداری نوشیدن و میل کردن غذا در این کافه گران هست اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد و به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد.
اگر به کافه گرسو می روید به هیچ عنوان نوشیدن قهوه و همچنین پای سیب آن را از دست ندهید که یکی از پر طرفدار ترین های کافه محسوب می شود البته به غیر از موارد ذکر شده انواع سالاد های اصیل ایتالیایی ، نوشیدنی مخصوص به همراه دسر های فوق العاده هم برای امتحان کردن وجود دارد که با تست کردن هر کدام از آن ها شما را به وجد خواهد آورد.
کافه گرسو همه روزه از ساعت 10 الی 22 شب به روی عموم باز و آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد همچنین از امکانات کافه گرسو می توان به وای فای رایگان ، استفاده راحت صندلی چرخدار ، پارکینگ و بیرون بر نیز اشاره کرد.

نظرات مردم درباره کافه گرسو

گروسی 8 مرداد 97
0
عین کافه گرسو توی ولیعصر ایران هم داریم
یکتا 1 آبان 96
4
عجب کافه ی جالبی
یلدا 1 آبان 96
4
یه کافه گرسو تو ایران هم داریم
درج نظر