کافه ببک

ببک محله ی بسیار شیک و زیبایی می باشد که رستوران و کافه های متعددی در آن وجود دارد اما بر خلاف دیگر کافه های لوکس و مجلل محله ی  ببک، کافه ببک یک محیطی جذاب، گرم و خودمانی و دنج در کنار اسکله و در نزدیکی پارک زیبای ببک دارد که چشم انداز فوق العاده ای را به وجود آورده است. کافه ببک علاوه بر عصرانه ، صبحا نه های بسیار خوشمزه ترکی را با چای و قهوه مخصوص ترک به همراه املت های رویایی را برای گردشگران تور استانبول همه روزه دارد که در کنار ساحل تنگه ی بسفر قرار گرفته است و لذت میل کردن یک صبحانه بی نظیر را به شما می دهد.

شاید برای شما جالب باشد که می توانید در تمام طول روز شاهد دیدن افرادی باشید که تخته نرد بازی می کنند ، گاهی هیجانی می شوند و گاهی هم می بازند، گفت و گو می کنند و یا به نوشیدن چای یا قهوه مخصوص ترک می پردازند. یک نکته ی قابل توجه برای گردشگران تور استانبول این است که هنرمندان و افراد مشهور هم گاه به گاه به کافه ببک مراجعه می کنند که خوش بختانه یا متأسفانه این موضوع روی قیمت های کافه ببک تأثیر گذاشته و باعث می شود در کافه ببک پول بیشتری نسبت به کافه های معمول دیگر پرداخت کنید که البته با مراجعه افراد مشهور و هنرمندان کیفیت دسرها و نوشیدنی ها در این کافه بهتر می باشد.

با این حال جالب است بدانید که قهوه ببک به قدری پرطرفدار است که به سختی می توانید در آن جای خالی پیدا کنید. به شما گردشگران عزیز تور استانبول پیشنهاد می کنیم علاوه بر گشت و گذار و خرید حتما به کافه های این شهر افسانه ای سری بزنید و لذت میل کردن یک میان وعده ی خوشمزه به همراه طعم اصیل قهوه ترک را از دست ندهید.

نظرات مردم درباره کافه ببک

فروغی 8 مرداد 97
3
محل کافه ببک خیلی خوبه یه جورایی مثل شمال خودمون میمونه سیمیت های خیلی خیلی خوشمزه ای هم داره میشه ساعت ها نشست و خسته نشد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای استانبول

تور استانبول 10 اسفند 98
4 شب
ماهان
افق بال فرشتگان
10 اسفند - 14 اسفند

تور استانبول 10 اسفند 98
3 شب
ایران ایر تور
گردشگر زمان
10 اسفند - 13 اسفند

تور استانبول اسفند 98
7 شب
آتا
ندا پرواز
13 اسفند - 25 اسفند

تور استانبول نوروز 99
5 شب
قشم ایر
همیشه سفر
27 اسفند - 7 فروردین

تور استانبول 10 اسفند 98
10 شب
ایران ایر
دانیار سفر پارسیان
10 اسفند - 20 اسفند

تور استانبول 16 و 17 و 18 اسفند 98
3 شب
ایران ایر تور
آرشین پرواز
17 اسفند - 21 اسفند

تور استانبول نوروز 99
4 شب
قشم ایر
مهلا گشت آسمان
12 فروردین - 16 فروردین

تور استانبول 9 اسفند 98
4 شب
ماهان
معراج گشت
9 اسفند - 13 اسفند

تور استانبول نوروز 99
5 شب
قشم ایر
پرواز ایرانیان
27 اسفند - 3 فروردین

تور استانبول 10 اسفند 98
3 شب
ایران ایر تور
جانیار پرواز
10 اسفند - 13 اسفند