امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه گالری دالان

کافه گالری دالان

ارمنستان پایتخت کشور ایروان از کشور هایی با جاذبه های دیدنی و تاریخی متعدد می باشد که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد.ارمنستان کشور کوهستانی با آب و هوایی معتدل یکی از نکات جاذب گردشگر می باشد.در این قسمت با یکی از کافه ها متفاوت به نام کافه گالری دلان ارمنستان بیش تر آشنا خواهید شد در کافه گالری دایان می توانید کافه ای مدرنی را مشاهده نمایید.
کافه گالری دالان یکی از بی نظیر ترین کافه های ارمنستان به شمار می رود که به جرات می توان گفت با تمام کافه هایی که دیده اید فرق دارد ، گردشگران تور ارمنستان که به هنر های دستی و سنتی علاقه مند هستید کافه گالری دالان بهترین پیشنهاد و گزینه برایتان می باشد.
در کافه گالری دالان می توانید علاوه بر میل کردن نوشیدنی و غذا انواع هنر ها و صنایع دستی مردم ارمنستان را از نزدیک ببینید و در صورت تمایل می توانید هر کدام از آن ها را با قیمت های مشخص شده خریداری و به عنوان سوغاتی هدیه دهید.قیمت های گالری دلان مناسب اما توصیه می کنیم در زمان خرید چانه بزنید و خرید کنید.
از گالری کافه که بگذریم می رسیم به خدمات و انواع نوشیدنی های سرد و گرم کافه و همچنین انواع غذا های اصیل ارمنی که می توانید در این جا نوش جان و لذت ببرید ، در هر زمانی کافه دالان می روید اگر هوا مساعد بود حتما فضای بیرونی کافه بنشینید.
کافه گالری دالان همه روزه از ساعت 9 الی 23 آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در وعده های صبحانه ، نهار ، شام ، میان وعده ، انواع نوشیدنی ها و همچنین انواع دسر های سنتی نیز می باشد لازم به ذکر است که روز های یکشنبه ساعت کاری کافه گالری از ساعت 9 الی 21 نیز می باشد.

نظرات مردم درباره کافه گالری دالان

متقی 8 مرداد 97
3
کافه گالری دالان از نظر قیمتی خیلی خوبه و مقرون به صرفه هست اگر هتلی که اقامت می کنید نهار شام سرو نمیکنه گزینه مناسبی هست
درج نظر