امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه دریاچه سوآن

کافه دریاچه سوآن

ارمنستان دارای کافی شاپ ها و رستوران های فراوانی است که کافه دریاچه سوآن یکی از این کافه های می باشد. کافه دریاچه سوآن که به دلیل محیط زیبا و دنجش در بین گردشگران تور ارمنستان و ساکنان منطقه از محبوبیت زیادی برخوردار است. این کافه در شهر ایروان ارمنستان و در خیابان تیرین قرار گرفته که می توان گفت دسترسی نسبتا آسانی دارد. این کافه که از دو بخش داخلی و بیرونی تشکیل شده تا جوابگو همه سلیقه ها باشد و مشتریان عزیز می توانند در صورت رضایت بر روی هر میزی بشینند.


در قسمت داخلی که اصلی ترین بخش کافه نیز هست صندلی ها و میزهای چوبی که کمی به سبک سنتی و قدیمی اند را پر کرده و با دکور کافه ست شده است. قسمت بیرونی که در فضای باز بیرون کافه بوجود آمده و به صورت ردیفی در میزها و صندلی های چوبی چهار نفره تعبیه کرده اند که بر روی هر یک از میزها چترهای بزرگی قرار داده شده تا از تابش زیاد آفتاب جلوگیری کند. دکوراسیون اصلی کافه دریاچه سوآن از نمای آجری که به رنگ قهوه ای کمرنگ است استفاده شده و برای روشنایی این فضا از چراغ های آویزان و یک لوستر بزرگ گرد که در وسط سقف قرار دارد بکار گرفته شده تا آرامش و سکوت را به مشتریان هدیه دهد.


منوی کافه دذیاچه سوآن از انواع آبمیوه ها و نوشیدنی های رنگارنگ، قهوه ها و نسکافه های متنوع، کیک و دسرها، و غیره تشکیل شده، یک نکته مهم دیگر این کافه رستورانی بودن آن نیز هست که آن را به یک کافه رستوران تبدیل کرده و با ارائه غذاهای ارمنی، فست فود و استیک های لذیذ به مشتریان جوابگو تمام خواسته ها می باشد. کافه دریاچه سوآن یکی از مکان های عالی برای صرف نهار، میان وعده، شام و گذراندن ساعاتی آرام و لذت بخش در ارمنستان می باشد.

نظرات مردم درباره کافه دریاچه سوآن

شیرین 8 مرداد 97
1
منوی کافه دریاچه سوآن هم میزارید بی زحمت ؟ من ارمنستان زندگی می کنم اه بخواید میرم واستون از کافه ها عکس میگیرم
درج نظر