امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه لینویل

کافه لینویل

گرجستان به دلیل جاذبه های تاریخی فروان و بی نظیرش سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد که تعداد زیادی از آن ها را ایرانیان تشکیل می دهند که ای موضوع بی دلیل هم نیست ، یکی از دلایل مهم آن نزدیک بودن به ایران و همچنین نزدیکی فرهنگ های این دو کشور می باشد به دلیل اینکه در گذشته این کشور جزی از ایران به شمار می رفت.ایرانیان با سفر به گرجستان به هیچ عنوان احساس غربت نخواهند کرد و می توانند ساعت ها در کوچه و خیابان های آن گشته برای ساعاتی استراحت خود را به کافه های متنوع این کشور دعوت کند.در این قسمت گردشگران تور گرجستان را با یکی از کافه های خوب گرجستان به نام کافه لینویل بیش تر آشنا خواهیم کرد.
کافه لینویل در مرکز شهر تفلیس قرار دارد که اگر علاقه مند به کافه های قدیمی با ظاهری ساده و بی آلایش و دنج هستید کافه لینویل بهترین پیشنهاد برایتان خواهد بود.
کافه لینویل انواع نوشیدنی ها و انواع غذا های سنتی و خوشمزه گرجی را برای مشتریان خود با بهترین کیفیت و خوشمزه ترین شکل سرو می کند.
ساعت کاری کافه لینویل همه روزه از ساعت 9 الی 23 آماده پذیرایی از مشتریان خود از وعده غذایی صبحانه تا شام و همچنین انواع نوشیدنی های گرم و سرد را به شکل های مختلف و طعم های متنوع سرو می کند.
از ویژه گی های خوب کافه لینویل قیمت های خوب و متوسط آن است که گردشگران و مردم گرجستان در طول روز به این کافه می آیند به همین دلیل است که هر زمانی پا به اینکافه بگذارید آن را خلوت نخواهید دید که نشانه کیفیت و قیمت مناسب آن می باشد.
اگر زمانی به این کافه در گرجستان تشریف می برید و وضعیت آب و هوایی خوبی داشت پیشنهاد می کنید در فضای بیرونی کافه بنشینید و از صدای موسیقی و هوای عالی گرجستان نهایت لذت را ببرید.

نظرات مردم درباره کافه لینویل

سیما بیات 8 مرداد 97
4
کافه لینویل گاهی اوقات بوفه آزادمیزنه و غذا های سنتی خوشمزه ای رو سرو می کنند
درج نظر