کافه مانلی کیش

جزیره زیبا و آرام کیش یکی از برترین مقاصد گردشگری در ایران بوده که سالانه گردشگران بسیاری را به وسیله تور کیش به سمت خود می کشاند. این جزیره آرام مملو از کافه و رستوران های گوناگونی می باشد که با سرو کردن انواع مختلفی از غذا ها و میان وعده های لذیذ و رنگارنگ، خستگی را از تن مسافران به در می کنند. از جمله ای این کافه رستوران ها می توان به کافه مانلی کیش اشاره نمود که در شهرک صدف، فاز یک، خیابان خراسان و در طبقه سوم ساختمان بستاک واقع شده است.

کافه مانلی کیش جزو آن دسته از کافه هایی در جزیره کیش  است که دارای منوی رستوران نیز بوده و  دارای فضایی دنج و آرام می باشد. این کافه به وسیله نماهای چوبی مزین شده و دارای ظرفیت پذیرایی همزمان از 80 نفر می باشد. همچنین علاوه بر فضای داخلی ساختمان بستاک، دارای بالکنی دلنواز بوده که مناسب برای نوشیدن یک فنجان نوشیدنی از جنس آرامش می باشد.


کافه رستوران مانلی با داشتن کادری مجرب و حرفه، آماده پذیرایی از میهمانان خود بوده و با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، به همراه انواع گوناگونی از دسر ها و نوشیدنی های لذیذ، خستگی را از تن شما می رباید. شما نیز می توانید همه روزه، از ساعات اولیه صبح و به منظور صرف صبحانه، تا شامگاه به این رستوران رفته و از دسر های بی نظیر آن لذت ببرید. اما چنانچه قصد رزرو میز و یا بالکن دلنواز این کافه را برای جشن های کوچک خود دارید، می توانید با شماره تلفن 07644464207 تماس حاصل نمایید. سطح قیمت های این کافه رستوران متوسط بوده و در ذیل، لیستی از غذاهای این کافه برای شما تدارک دیده ایم تا خود به مقایسه و مشاهده قیمت های آن بپردازید.


نظرات مردم درباره کافه مانلی کیش

شاهکام 7 مهر 97
4
کافه مانلی کیش خیلی محیط خوب و خودمونی جالبی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای کیش

تور کیش 9 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
مهریار پرواز
9 اسفند - 12 اسفند

تور کیش 4 فروردین 99
3 شب
کاسپین
آریو پرواز
4 فروردین - 7 فروردین

تور کیش 4 فروردین ۹۹
3 شب
کاسپین
سیف گشت
4 فروردین - 7 فروردین

تور کیش اسفند 98 و فروردین 99
3 شب
کیش ایر
سیف گشت
25 اسفند - 18 فروردین

تور کیش 9 اسفند 98
3 شب
زاگرس
معراج گشت
9 اسفند - 12 اسفند

تور کیش 11 اسفند 98
3 شب
آتا
ارزین سیر ایرانیان
11 اسفند - 14 اسفند

تور کیش اسفند 98
3 شب
زاگرس
پرواز ایرانیان
11 اسفند - 15 اسفند

تور کیش نوروز 99
2 شب
زاگرس
پرواز ایرانیان
4 فروردین - 10 فروردین

تور کیش 11 اسفند 98
4 شب
آتا
سفر آرا گیتی
11 اسفند - 15 اسفند

تور کیش ویژه نوروز 99
3 شب
کیش ایر
هورگشت پارس
1 فروردین - 6 فروردین