کافه تانت رزا

شهر آنتالیا بعد از استانبول یکی از شهر های پر جمعیت ترکیه محسوب می شود که میزان ورود گردشگر سالیانه به چند هزار نفر می رسد که مسئولین ترکیه در تلاش هستند تا بهترین سفر را برای مسافرین شهر خود رقم بزنند. بعد از انتخاب هتل مناسب غذا و نوشیدنی اهمیت زیادی برای یک سفر خوب را دارد. کافه تانت رزا یک کافه ی کوچک و دنج با فاصله کمی از مرکز شهر قرار دارد که دور از هیاهو و شلوغی های ناشی از رفت و آمد زیاد مردمان و گردشگران می باشد.
 این کافه دو فضای سرباز و سربسته دارد که رو به دریا با صدای دلنشین تلاطم آب و وزیدن نسیم خوش می توانید از دسر یا نوشیدنی خود لذت کامل را ببرید و خستگی روز را از تن به در کنید. وجود صندلی های مخصوص که همه دست ساز افراد ماهر هستند با بالش های رنگی ، صدای گوش نواز آهنگ محلی ترکیه ، بوی مطبوع شیرینی های و باقلواهای ترکی و سکوت و آرامش باعث می شود لذت نوشیدن چای یا قهوه اصیل ترک را چندین برابر کند. لاذم به ذکر است که قیمت های کافه تانت رزا بسیار مناسب و ارزان می باشد و که از کیفیت مواد غذایی آن چیزی کم نشده. در سفر به آنتالیا کافه تانت رزا رو از دست ندین!

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز کافه تانت رزا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
بهادر 7 مهر 1397
3
پیشنهاد می کنم به فضای باز کافه تانت رزا برید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری