امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه هوراس

کافه هوراس

بی شک کسانی که تور اسپانیا را تجربه کرده و به این کشور زیبا سفر کره اند، نام کافه هوراس را شنیده و به آن سری زده اند. این کافه که در میان اسپانیائیان و گردشگران از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است، اولین بار در سال 1996 در شهر والنسیا تاسیس شد و دیری نپایید که آوازه ی آن به نیکی در سرتاسر اروپا پیچیده.

کار ساخت و معماری کافه هوراس به دست یکی از مجرب ترین معماران این کشور سپرده شد و وی به نحو احسنت، تمام هنر خود را برای تزئین آن به کار برد. این معماری داخلی به گونه ای است که به محض ورودتان به کافه، شما را سر جای خود میخکوب می کند. دیوار های کافه هوراس در حالی به وسیله نقاشی های دستی بی نظیر تزئین شده اند، که به وسیله قاب های طلا کوب چشم آدمی را به سوی خود جلب می نمایند.

همچنین در تمامی نقاط کافه هوراس می توانید مجسمه های کوچک و بزرگ بسیاری از الهه های باستانی را مشاهده کنید، که با لبخند به شما چشم دوخته اند. البته یکی از نکات جالب توجه در این کافه، بوی عطر گلهای تازه ای است که همه روزه برای چیدن در گلدان های قیمتی کافه سفارش داده می شوند و هال و هوایی از بهشت را برای مشتریان به ارمقان می آورند.


کافه هوراس همه روزه از صبح زود و با سرو صبحانه های لذیذ و رنگارنگ خود شروع به کار می کند و تا پاسی از شب یعنی ساعت 2 با آغوش باز از مشتریان خود پذیرایی می کند. از جمله نکات جالب منویی این کافه آن است که صبحانه های کافه متغیر بوده و به صورت هفتگی زیر نظر سرآشپز مخصوصش عوض می شوند. همچنین نوشیدنی های گوناگون، ککتل و کیک های کافه هوراس در نوع خود نظیر نداشته و بهترین اند.

به طور کلی چنانچه می خواهید طمع خاصی از کوکتل را بچشید و یا به دنبال مکانی بی نظیر برای صرف یک فنجان قهوه به همراه کیک میگردید، کافه هوراس می تواند بهترین گزینه برای شما باشد و خاطره ای متفاوت را برای شما تا ابد ثبت نماید. همچنین اگر مایل به برگزاری مراسم ویژه خود در این کافه مجلل می باشید، می توانید با شماره 0034963917336 تماس حاصل کرده و میز مورد نظر خود را رزرو نمایید.

شما می توانید منوی این کافه را در زیر مشاهده نمایید و به مقایسه قیمت های آن با دیگر کافه های موجود در والنسیا بپردازید.


نظرات مردم درباره کافه هوراس

لیلا 19 اردیبهشت 96
4
واقعا مرسی که اطلاعات کافه ها رو هم گذاشتید.
درج نظر