امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه لا کابرنت

کافه لا کابرنت

تفلیس پایتخت کشور گرجستان یکی از دیدنی ترین و خاص ترین شهر های گرجستان می باشد که از نظر تاریخی از قدمت زیادی برخوردار است این را زمانی خواهید فهمید که در کوچه پس کوچه های تو در تو و باریک آن راه می روید و به مکان های  بی نظیری بر می خورید که یکی از مکان های منحصر به فرد در این کوچه های باریک صرف نوشیدنی در کافه های متنوع شهر می باشد.در این قسمت کافه دوستان را با یکی از بهترین و رمانتیک ترین کافه های تفلیس به نام کافه لا کابرنت آشنا خواهیم کرد.
کافه لا کابرنت یکی از زیبا ترین کافه های تفلیس به شمار می رود که با ورود به این کافه با فضای رویایی صد سال پیش پاریس رو به رو خواهید شد که می توانید خستگی سفرتان را در یک چشم بر هم زدن در این فضای دنج و آرام در کنید و نهایت لذت را در این کافه مهمان خود کنید.
سبک منوی کافه لا کابرنت ترکیبی از غذا های فرانسوی و محلی است که با تزینات فوق العاده شما را وسوسه خواهد کرد ، شما در کافه لا کابرنت می توانید انواع غذا ها و نوشیدنی های متنوع و رنگارنگ با بهترین قیمت در بهترین کافه ی شهر تفلیس میل نمایید.
لا کابرنت همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 23 به روی عموم باز و آماده ی پذیرایی از مهمانان عزیز می باشد که از صبحانه تا شام و انواع دسر ها و نوشیدنی را به بهترین نحو سرو می کنند.همچنین قیمت این رستوران در رده قیمت های متوسط است.
این کافه در مرکز شهر تفلیس واقع شده است که از ویژه گی های انحصاری آن در دسترس بودن آن می باشد که می توانید از هر نقطه از شهر خودتان را به این کافه برسانید.
درج نظر