امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه کاسل

کافه کاسل

شهر آنتالیا دومین شهر پر گردشگر ترکیه می باشد که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور آنتالیا در فصل های مختلف به خصوص در فصل تابستان به این شهر سفر می کنند و از امکانات و تفریحات هیجان انگیز آن نهایت لذت را می برند به همین دلیل کشور ترکیه در تلاش است هر سال امکانات شهر و تفریحات را در سطح بالا تری ببرد تا مسافران زیادی را  از سراسر جهان به خود جذب کند.آنتالیا دارای مکان های تاریخی متعدد ، تفریحات آبی مدرن ، مراکز خرید گوناگون و همچنین کافه رستوران های متنوعی دارد. در این قسمت کافه دوستان را با یکی از کافه های خوب آنتالیا به نام کافه کاسل آشنا خواهیم کرد.
کافه کاسل در شهر آنتالیا به گونه ای طراحی شده که در هنگام میل کردن غذا و نوشیدنی منظره ای رویایی رو به دریا دارید که به هیچ عنوان نمی توانید چشم از آن بردارید پیشنهاد ویژه ی لحظه آخر به شما رفتن به کافه کاسل آنتالیا می باشد.این کافه مانند بیش تر کافه ها دارای فضای باز و بسته می باشد که می توانید در هر قسمت آن تشریف ببرید و بنشینید.
کافه کاسل با  انواع نوشیدنی های بین المللی و انواع غذا های سنتی و فینگر فود های منحصر به فرد از مشتریان خود به بهترین نحو پذیرایی می کنند ، اگر قصد دارید به این کافه بروید در نزدیکی های غروب آفتاب بهترین و تماشایی ترین زمان می باشد که بتوانید این منظره رویایی را تماشا کنید و از زیبایی های دریا نهایت لذت را ببرید.
از نوشیدنی های مخصوص کافه کاسل می توان به اسموتی های میوه ای یخ زده اشاره کرد که در فصل گرما بهترین گزینه ی انتخابی شما می باشد همچنین اگر قصد میل کردن غذا در کافه کاسل را دارید سالاد مخصوص کافه را در کنار غذای انتخابیتون سفارش و به هیچ عنوان آن را دست ندهید.
درج نظر