امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه آکمه

کافه آکمه

مالزی کشوری توریستی و زیبا که از سال های گذشته تا کنون مورد توجه گردشگران و جهانگردان بسیاری قرار گرفته و به این کشور سفر کرده اند. این کشور دارای کافه های فراوانی بوده که یکی از معروف ترین آنها کافه آکمه نام دارد. این کافه به دلیل دکوراسیون خاص و منوی بسیار متنوع بین گردشگران تور مالزی از محبوبیت بالایی برخوردار است. کافه آکمه در مرکز شهر کوالالامپور قرار گرفته که در هر ساعت از روز مشتریان خودش را دارد و خلوتی در کافه دیده نمی شود.


دکوراسیون داخلی آن از شیشه های مختلف و بسیار زیادی تشکیل شده که به صورت مربع های بزرگ و کوچک هستند. دیوارها و سقف از شیشه بوده که حس فضایی باز را به مشتریان انتقال می کند. همچنین در طراحی دکوراسیون از رنگ سیاه و سفید استفاده شده و صندلی ها و میزها چوبی و با طرحی قدیمی می باشند. نوری ملایم و سفید مایل به زرد فضا را روشن کرده که آرامش لذت بخشی را منعکس می کند. در قسمت دیگر کافه آکمه صندلی های بدون تکیه گاه و استوانه ای وجود دارد که در کنار اوپن کافه به صورت ردیفی قرار گرفته اند تا نسبت به سلیقه مشتریان بر روی صندلی مورد نظرشان بشینند.


در منوی کافه آکمه انواع دسر ها با طعم های مختلف، نوشیدنی های رنگارنگ، انواع قهوه ها وجود دارد، جدیدا در منوی کافه غذاهایی نیز اضافه شده که آن را به یک کافه رستوران تبدیل کرده است. همچنین در قسمت دیگر منوی مخصوص صبحانه با پکیج های مختلف برای صبحانه ای لذیذ و فوق العاده وجود دارد که به همین خاطر با سایر کافه ها متفاوت است. کافه اکمه که یکی از کافه های برتر کشور مالزی و شهر کوالالامپور محسوب می شود از ساعت 9 صبح الی 10 شب میزبان گردشگران عزیز می باشد تا ساعتی خوش و خاطره انگیز را برای مشتریان گرامی به همراه داشته باشد

درج نظر