امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شیرینی فروشی و کافه هانی

شیرینی فروشی و کافه هانی

اکراین از نظر کافه و رستوران های متنوع و عالی در جایگاه خوب و ویژه به سر می برد که عاشقان شیرینی ، شکلات ، انواع نوشیدنی های خوشمزه را به سمت خود مجذوب می کند در این قسمت قصد داریم علاقه مندان به شیرینی و شکلات را با شیرینی فروشی و کافه هانی اکراین آشنا کنیم تا با سفر به این کشور برای یک بار هم که شده خود و همراه های خودتان را به این کافه و شیرینی پذیری دعوت کنید.
شیرینی فروشی و کافه هانی یکی از بهترین مکان ها در اکراین است که می توانید انواع و اقسام شیرینی و نوشیدنی های سنتی و بین المللی را در این جا تجربه و میل کنید ، در هر ساعت روز که به این شیرینی فروشی و کافه بروید هیچ وقت آن را خالی و بدون مشتری نخواهید دید که این نشانه کیفیت و طعم های لذیذ منوی آن نیز می باشد.
منوی این شیرینی فروشی و کافه شامل انواع نوشیدنی های گرم و سرد ، انواع و اقسام شیرینی های که حتی فکرش هم نمی کنید ،  انواع فینگر فود ها و سالاد های مختلف به مشتریان خود عرضه می کنند که قیمت آن نسبت به کیفیت و حجمی که دارد بسیار مناسب و در رنج قیمت متوسط می باشد.کارکنان این کافه و شیرینی پزی به زبان انگلیسی و بسیار خونگرم و خوش برخورد هستند.
ساعت کاری این شیرینی فروشی و کافه از ساعت 9 صبح تا ساعت 23 شب آماده پذیرایی در وعده های صبحانه ، نهار ، میان وعده ، شام و انواع نوشیدنی ها به مشتریان خود می باشند.
یکی از ویژه گی های جالب این شیرینی فروشی و کافه این می باشد که می توانید علاوه بر میل کردن در کافه انواع شکلات و شیرینی های مورد علاقه خودتان را بخرید و یا در روز آخر سفرتان به عنوان سوغاتی در بسته بندی های مخصوص خریداری نمایید که معمولا تا یک هفته انقضا دارند.
درج نظر