امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به دیندی کافه

دیندی کافه

در چندین سال اخیر چیانگ مای مرکز فرهنگ تایلند دچار تغییر تحولات زیادی شده است که امروزه به مرکز درمانی ، یوگا ، کافه و رستوران های متنوع تبدیل شده است. در پی این تحولات مغازه های بزرگ ، کافه های متفاوت با بوی قهوه و انواع شیرینی ها حال و هوای تازه ای به خود گرفته است. قابل توجه مسافرن عزیز تور تایلند ، در این قسمت با متفاوت ترین کافه تایلند به نام دیندی کافه آشنا خواهید شد که در نوع خود بی نظیر می باشد.
  • دیندی کافه یکی از زیبا ترین و متفاوت ترین کافه های تایلند می باشد که سبکی کاملا متفاوت با دیگر کافه ها دارد.دکوراسیون این کافه به شکل خانه های گلی قدیمی طراحی و ساخته شده به همین دلیل در میان مردم از محبوبیت زیادی بر خوردار است.
دیندی کافه در نزدیکی پارکینگ اختصاصی دانشکده هنر دانشگاه چیانگ مای قرار دارد که با انواع نوشیدنی های فوق العاده و به خصوص غذا های گیاهی ممتاز پذیرای مشتریان عزیز می باشد.
یک پیشنهاد خوب برای مسافران عزیز میل کردن شیک های میوه ای و دیگر نوشیدنی های مخصوص دیندی کافه در روز های گرم سال می باشد. همچنین محیط این کافه بهترین زمان برای خوردن نهار از  منوی غذا های دریایی با ادویه های خاص است البته اگر به غذای دریایی علاقه دارید اگر هم نه نگران نباشید جز غذا های دریایی و گیاهی انواع غذا های سنتی و بین المللی را برای مشتریان خود سرو می کنند.
شما اگر به نوشیدنی چای ، قهوه ، انواع شیک های میوه ای ، انواع دسر ها و دیگر غذا ها علاقه مند باشید دیندی کافه بهترین گزینه و پیشنهاد برای گذراندن ساعتی خوب نیز می باشد.
ساعت کاری دیندی کافه همه روزه از ساعت 9 صبح تا ساعت 23 شب آماده ی پذیرایی مشتریان خود می باشد.
درج نظر