امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه تایمز گرجستان

کافه تایمز گرجستان

گرجستان علاوه بر بنا های تاریخی و دیدنی که دارد از نظر رستوران و کافه های متنوع در جایگاه خوب و مناسبی  نیز قرار دارد. کشور گرجستان به دلیل نزدیکی به ایران و همسایه بودن با ایران از نظر فرهنگ و بسیاری از مسائل دیگر به فرهنگ ایرانی نزدیک می باشد به همین دلیل اگر به گرجستان سفر می کنید نگران غذا های آن نباشید زیرا غذا های گرجی به ذائقه های ایرانی بسیار نزدیک می باشد. در این قسمت کافه تایمز گرجستان را می خواهیم به کافه دوستان معرفی کنیم که برای یک بار هم شده در سفرتان به گرجستان خودتان را به کافه تایمز دعوت کنید ، در ادامه با کافه تایمز گرجستان بیش تر آشنا خواهید شد پس ما را تا آخر همراهی کنید.
کافه تایمز گرجستان یکی از کافه های محبوب از نظر گردشگران تور گرجستان و مردمان گرجستان می باشد که با خدمات و کیفیت عالی و همچنین قیمت های مناسبی که ارائه می دهد در چند سال اخیر در جایگاه ویژه ای قرار گرفته است. این کافه به صورت دو طبقه ، با رنگ بندی آجری کرم و همچنین آکواریوم های متعدد در قسمت های مختلف کافه حال و هوای استثنایی را به کافه بخشیده است.
منوی کافه تایمز گرجستان دارای انواع نوشیدنی های سرد ، گرم ، غذا های سنتی و اروپایی می باشد که به طور کلی با هر سلیقه ای جور در می آید. اگر به قهوه و طعم فوق العاده ی آن علاقه دارید پیشنهاد می کنیم میل کردن قهوه های بی نظیر کافه تایمز را به هیچ عنوان از دست ندهید.
ساعت کاری کافه تایمز همه روزه از ساعت 10 صبح تا 23 شب باز و آماده پذیرایی از صبحانه گرفته تا نهار ، عصرانه ، شام و همچنین انواع نوشیدنی ها که می توانید سفارش دهید و از خوردن طعم های استثنایی آن ها لذت ببرید.
درج نظر