امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه رستوران گابریادزه

کافه رستوران گابریادزه

تفلیس پایتخت کشور گرجستان یکی از شهر های زیبا و دیدنی است که سالانه گردگشران زیادی به خصوص در سال های اخیر به این شهر سفر می کنند.شهر تفلیس در قسمت جتوب شرقی گرجستان قرار دارد و به دلیل نزدیکی به ایران شباهت فرهنگی زیادی را می توانید در گرجستان ببینید. در این قسمت قصد داریم کافه رستوران گابریادزه را به مسافران تور تفلیس معرفی کنیم تا در سفر به این شهر برای یک بار هم شده این کافه رستوران استثنایی را امتحان کنند.
کافه رستوران گابریادزه ، یک کافه بسیار دنج و دوستانه ای می باشد که با طراحی فوق العاده و بی نظیری که دارد در سفر به این شهر می توانید ساعات خوب و عکس های خاطره سازی را در این کافه بگیرید و از خوردن انواع غذا و نوشیدنی در این کافه نهایت لذت را در کنار عزیزانتان ببرید.
در واقع کافه رستوران گابریادزه تئاتر تفلیس می باشد که می توانید پس از تماشای نمایش های زیبا در این محل غذا و نوشیدنی میل کنید. شایان ذکر است که سبک منوی این رستوران ، به سبک غذا های اروپایی ، اروپای شرقی و انواع غذا های محلی و سبک می باشد. اگر به این رستوران می روید حتما دسر های محلی به همراه قهوه های بی نظیر این کافه رستوران را میل نمایید و اگر هم به دنبال غذای متفاوت و خوشمزه می گردید غذای مخصوص سر آشپز این رستوران را سفارش دهید به هیچ عنوان از انتخابتان پشیمان نخواهید شد.همچنین قیمت این کافه رستوران نسبت به سرویس دهی و کیفیت غذا هایی که دارد بسیار خوب و مناسب می باشد.
در کافه رستوران گابریادزه وعده های صبحانه ( دیر وقت ) ، نهار ، شام ( دیر وقت ) از ساعت 12 تا 23:30 از مشتریان خود پذیرایی می کنند.
آدرس گابریادزه : گرجستان ، تفلیس ، جنب تئاتر گابریادزه ، خیابان شاوتلی 12

نظرات مردم درباره کافه رستوران گابریادزه

آناهیتا 7 خرداد 97
4
وااااااااااااای از کافه رستوران گابریادزه نگم براتون که چقدر غذا ها و نوشیدنی های خوشمزه ای داره من تفلیس زندگی می کنم هر هفته میرم کافه رستوران گابریادزه
درج نظر