امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه استار باکس

کافه استار باکس

دهلی نو پایتخت کشور هندوستان دارای رستوران ها و کافی شاپ های زیادی است که می توان به معروف ترین آنها یعنی کافه استار باکس اشاره کرد. این کافه جزو یکی از برندهای معروف و همچنین کافی شاپی زنجیره ای در سراسر شهرهای کشور هند بوده که بین ساکنان شهر و گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است. اولین شعبه این کافی شاپ در مرکز شهر دهلی نو تاسیس شده که در همان اوایل فعالیت خود مورد استقبال قرار گرفت و به همین خاطر شروع به گسترش کافی شاپ ها با این نام کرد.


کافه استار باکس مرکزی با دکوراسیونی فوق العاده و بی نظیر که می توان گفت با سایر کافه ها متفاوت است طراحی شده که توجه هر مشتری را به خود جلب می کند. دکور بیرونی کافه تمام شیشه بوده، اما دکور داخلی اکثرا از چوب استفاده شده و از رنگ های تیره ای مانند قهوه ای، مشکی و چوبی بکار برده اند، دیوارها با تابلوها و پوستر های گرافیکی و مناظر طبیعی کویر پوشانده شده تا نقشی کهن و باستانی به کافه ببخشد. نوری ملایم فضا را روشن کرده که از چراغ های بزرگ و گرد چوبی از سقف آویزان شده ایجاد می شود.


کافه استار باکس از دو طبقه تشکیل شده که به همین خاطر می توان به راحتی شلوغی کافه را کنترل کرد زیرا به دلیل موقعیت مکانی این کافه روزانه میزبان تعداد زیادی از اهالی منطقه و همچنین گردشگران تور هند می باشد. منوی این کافی شاپ دارای انواع قهوه ها، چایی و دمنوش های گیاهی، کیک ها، آبمیوه های طبیعی، دسرهای خوشمزه و ساندویچ های آماده می باشد که برای میان وعده و حتی نهار بسیار مناسب اند، در منوی غذایی یک بخش ویژه برای  افرادی که رژیم غذایی دارند تعبیه شده که می توانند به راحتی غذای مناسب خودشان را سفارش دهند. کافه استار باکس با پرنسلی مجرب آماده پذیرایی از مشتریان گرامی می باشد.

نظرات مردم درباره کافه استار باکس

آهو 7 مهر 97
2
کافه استار باکس برای افرادی که به رژیم غذایی خودشون اهمیت میدن پیشنهاد خوبیه
درج نظر