امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه ریستریتو

کافه ریستریتو

کافه های فراوانی در کشور تایلند و همچنین شهر چیانگ مای وجود دارد. یکی از معروف ترین کافه های شهر چیانگ مای کافه ریستریتو است که شهرت بسیار زیادی میان اهالی و همچنین گردشگران تور تایلند دارد. مدیر و صاحب کافه ریستریتو قبل از تاسیس این کافه در کشور استرالیا زندگی کرده و همچنین در آنجا آموزش ها و مهارت های لازم جهت ساخت قهوه و مدیریت کافه را کسب کرده است، به همین خاطر تمام موادهای اولیه دارای بهترین کیفیت بوده و درست کردن و سرو آنها به مدرن ترین روش های روز دنیا انجام می شوند.

کارکنان و گارسون های کافه ریستریتو به طور کامل آموزش دیده اند و تمام مواردی که در منوی کافه ریستریتو نام برده شده است را به حرفه ای ترین شکل آماده می کنند. یکی از ویژگی هایی که باعث شده است کیفیت این کافه بالا رود وسایل و دستگاه های پیشرفته ای است که بکار برده می شوند تا در درست کردن تمامیه کیک ها، قهوه ها و غیره به کارکنان کمک کنند. کافه ریستریتو اکثرا به قهوه هایی که دارد معروف است که می توان به قهوه اسپرسو اتیوپی و کاپوچینوی کلمبیایی اشاره کرد، همچنین قهوه های معروف کشورهای دیگر هم در منوی این کافه وجود دارد.

در منوی کافه ریستریتو هر مورد به طور جداگانه توضیح و مواد اولیه آن شرح داده شده است همچنین قهوه ها با میزان شیر و خامه و مواد قهوه همراه با خاصیتشان ذکر شده است. از آنجایی که کشور تایلند یکی از کشور هایی است که مورد توجه گردشگران قرار می گیرد و سالانه توریست های فراوانی به آن سفر می کنند و کافی شاپ ها یکی از مراکزی هستند که گردشگران علاقه زیادی به آنها دارند، کافه های شیک و مجلل بوجود آمده اند تا گردشگران عزیز ساعاتی آرام و لذت بخش را در کافه های بی نظیر کشور تایلند سپری کنند.

نظرات مردم درباره کافه ریستریتو

آگرین 7 مهر 97
4
کافه ریستریتو پستا های خیلی لذیذی داره و مطمئن باشید که خوشتون میاد
درج نظر