امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه کتاب

کافه کتاب

تفلیس پایتخت کشور گرجستان است که بسیار شهری زیبا و بی نظیر می باشد. یکی از امکانی که مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد کافه ها هستند، کافه کتاب یکی از معروف ترین کافه های شهر تفلیس است که در میان اهالی آن منطقه و توریست ها از محبوبت بالایی برخوردار است. در نقاط مختلف شهر تفلیس کافه های فراوانی وجود دارد که مردم برای سپری کردن ساعاتی آرام و یا استراحت دادن به خودشان به این کافه ها می روند و جانی دوباره می گیرند.


کافه کتاب نیز یکی از این کافه های مختلف اما دنج و بی نظیر است که با طراحی تخصصی و ماهرانه ای که دارد مشتریان بیشتری به خود جذب می کند. از بیرون کافه به ظاهرش نگاه کنید شاید تصور کنید خیلی کافه بزرگی نباشد اما به درون آن که بروید خود را نشانتان می دهد.کافه کتاب از تو بخش تشکیل شده است که بخش اصلی آن قسمت داخلی است و بخش دیگر قسمت بیرونی می باشد.در قسمت بیرونی که فضایی آزاد است چندان بزرگ نیست و از سقف چترهای رنگارنگی آویزان شده اند که فضا را بسیار زیبا و دلنشین کرده است. بخش داخلی و اصلی آن با دکوری قدیمی تزئین شده که می توان به وسایل های عتیقه، کتاب های قدیمی و تعداد زیادی قاب عکس و تابلوهای هنری اشاره کرد که دیوارهای کافه کتاب را پوشانده اند.


میز و صندلی های چوبی کوچک ساده حال و هوای قدیم را به کافه منتقل می کند تا در اوج سادگی ساعاتی آرام را تجربه کنید. یکی از مواردی که کافه کتاب را میان گردشگران تور گرجستان محبوب کرده است اجرای موسیقی زده می باشد، گوش دادن به موسیقی پیانو یکی از لذت بخش ترین کارها در این کافه است که با آرامش و لطافت خاص و هیرت انگیزی نواخته می شود. قهوه های این کافه بسیار پر طرفدارند و همچنین دارای کیک های بی نظیری می باشد. کافه کتاب یکی از کافه های فوق العاده برای سپری کردن ساعاتی خاطره انگیز و همچنین رفع خستگی می باشد.

نظرات مردم درباره کافه کتاب

ونداد 7 مهر 97
1
کافه کتاب رو خیلی هنری دیزاین کردند من که خیلی خوشم اومد خدایی
درج نظر