ویزای آرژانتین

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
کشور آرژانتین یکی از کشورهای زیبا و توریست پذیر منطقه ی آمریکای جنوبی می باشد که گردشگران زیادی تمایل به دیدن آن دارند. گرفتن ویزای آرژانتین برای ایرانیان کمی دشوار است و به سختی امکان پذیر است. برای سفر به کشور آرژانتین لازم است ابتدا ویزای آرژانتین را دریافت کنید. ویزای آرژانتین در دو نوع وجود دارد: ویزای تحصیلی و ویزای گردشگری. برای دریافت ویزای آرژانتین با در دست داشتن مدارک زیر می توانید نسبت به گرفتن ویزا اقدام کنید:
 دو قطعه عکس 6*4 با پس زمینه سفید
 گواهی اشتغال به کار یا جواز کسب
 اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
 اصل پاسپورت امضا شده
 فرم تمکن مالی
 مدارک شغلی: به صورت ترجمه شده (مشاغل دولتی: آخرین لیست بیمه، آخرین فیش حقوقی، حکم کارگزینی، حقوق دریافتی. مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار. بازنشسته ها: عرضه آخرین فیش حقوقی و حکم بازنشستگی. پزشکان: کارت نظام پزشکی، دانشنامه تحصیلی، پروانه مطب و پروانه دائم پزشکی. وکلا: پروانه وکالت. کارفرما: آگهی تاسیس، جواز کسب.)
ویزای آرژانتین به دوشکل برای گردشگران تور آرژانتین صادر می شود که یکی از اشکال آن ((single و صورت دیگر آن (multiple) می باشد. single به ویزایی گفته می شود که به وسیله آن تنها یک بار می توانید وارد خاک آرژانتین شوید و multiple ویزای جند بار ورود به این کشور است، به واسطه این نوع ویزا گردشگران تور آرژانتین می توانند چند بار به این کشور سفر کنند. لازم به ذکر است که تمدید ویزای توریستی و کم تر از شش ماه در آرژانتین امکان ندارد.
برخی قصد دارند برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کنند، از همین رو مدارک لازم جهت اخذ ویزای دانشجویی آرژانتین به شرح زیر می باشد:
• کپی از کلیه ی صفحات شناسنامه
• گواهی آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه ریز نمرات
• پرداخت هزینه لازم برای پذیرش تحصیلی
• اصل پاسپورت
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ویزای آرژانتین

بهناز خرداد 1397
من برای سفر به آرژانتین به اطلاعات ویزا این کشور خیلی نیاز داشتم ممنون از سایت خوبتون
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای آرژانتین