ویزای آرژانتین

کشور آرژانتین یکی از کشورهای زیبا و توریست پذیر منطقه ی آمریکای جنوبی می باشد که گردشگران زیادی تمایل به دیدن آن دارند. گرفتن ویزای آرژانتین برای ایرانیان کمی دشوار است و به سختی امکان پذیر است. برای سفر به کشور آرژانتین لازم است ابتدا ویزای آرژانتین را دریافت کنید. ویزای آرژانتین در دو نوع وجود دارد: ویزای تحصیلی و ویزای گردشگری. برای دریافت ویزای آرژانتین با در دست داشتن مدارک زیر می توانید نسبت به گرفتن ویزا اقدام کنید:
دو قطعه عکس 6*4 با پس زمینه سفید
گواهی اشتغال به کار یا جواز کسب
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
اصل پاسپورت امضا شده
فرم تمکن مالی
مدارک شغلی: به صورت ترجمه شده (مشاغل دولتی: آخرین لیست بیمه، آخرین فیش حقوقی، حکم کارگزینی، حقوق دریافتی. مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کار. بازنشسته ها: عرضه آخرین فیش حقوقی و حکم بازنشستگی. پزشکان: کارت نظام پزشکی، دانشنامه تحصیلی، پروانه مطب و پروانه دائم پزشکی. وکلا: پروانه وکالت. کارفرما: آگهی تاسیس، جواز کسب.)
ویزای آرژانتین به دوشکل برای گردشگران تور آرژانتین صادر می شود که یکی از اشکال آن ((single و صورت دیگر آن (multiple) می باشد. single به ویزایی گفته می شود که به وسیله آن تنها یک بار می توانید وارد خاک آرژانتین شوید و multiple ویزای جند بار ورود به این کشور است، به واسطه این نوع ویزا گردشگران تور آرژانتین می توانند چند بار به این کشور سفر کنند. لازم به ذکر است که تمدید ویزای توریستی و کم تر از شش ماه در آرژانتین امکان ندارد.
برخی قصد دارند برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کنند، از همین رو مدارک لازم جهت اخذ ویزای دانشجویی آرژانتین به شرح زیر می باشد:
کپی از کلیه ی صفحات شناسنامه
گواهی آخرین مدرک تحصیلی و ترجمه ریز نمرات
پرداخت هزینه لازم برای پذیرش تحصیلی
اصل پاسپورت

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ویزای آرژانتین
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
بهناز 19 خرداد 1397
3
من برای سفر به آرژانتین به اطلاعات ویزا این کشور خیلی نیاز داشتم ممنون از سایت خوبتون
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهراهنمای گردشگری

هزینه سفر به آرژانتین

پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری