ویزای اندونزی

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
گردشگران ایرانی برای سفر به کشور اندونزی باید ویزای این کشور را دریافت کنند و پش از اقدام برای دریافت ویزا بهتر است اطلاعاتی در رابطه با مراحل و مدارک لازم برای اخذ ویزای اندونزی کسب کنند، به همین جهت در این مقاله قصد داریم علاوه بر ذکر مدارک لازم، مراحل اخذ ویزای اندونزی را شرح دهیم.
برای دریافت ویزای اندونزی باید به سفارت این کشور در ایران مراجعه کنید، البته توجه داشته باشید که برای اخذ ویزا نیازی به مصاحبه حضوری با فرد متقضی وجود ندارد.
همانطور که می دانید صدور ویزای هر کشور خارجی نیازمند ارائه مدارک متعددی می باشد، در ادامه لیستی از مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اندونزی (توریستی) را مشاهده می کنید:
1. تکمیل فرم درخواست ویزا
2. شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی آن ها 
3. دو قطعه عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید 
4. گزارش مالی و گردش حساب بانکی
5. بلیط رفت و برگشت هواپیما
6. واچر هتل 
7. گذرنامه (با حداقل اعتبار 6 ماهه)
خوب است بدانید که صدور ویزای توریستی اندونزی 7 روز کاری زمان می برد و این ویزا از زمان صدور به مدت یک ماه اعتبار دارد.
ویزای اندونزی در انواع مختلفی نظیر ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای خبرنگاری، ویزای مقام های دولتی، ویزای تحصیلی و غیره صادر می شود که مدارک مورد نیاز و مدت اعتبار هر یک از آن ها متفاوت می باشد.
گردشگران کشور اندونزی باید بدانند که برای صدور ویزای این کشور باید حدود 100 دلار هزینه کنند، توجه داشته باشید در صورتی که تور اندونزی را برای سفر انتخاب کنید تمامی مراحل صدور ویزا توسط آژانس ارائه دهنده تور گردشگری انجام می شود و متقاضیان تور اندونزی تنها موظف به ارائه مدارک مورد نیاز به آژانس می باشند.
آدرس سفارت اندونزی در ایران: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان دکتر شهید بهشتی، جنب ساختمان پزشکان 200، پلاک 180
تلفن سفارت: 88716865، 88717251، 88553655
فکس: 8878822
ایمیل: tehran.kbri@kemlu.go.id
وب سایت: www.kemlu.go.id/Tehran
لازم به ذکر است که سفارت اندونزی از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت 9:00 تا 12:00 آماده پذیرش مراجعین می باشد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای اندونزی