ویزای چین

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
اگر قصد سفر به کشور چین را دارید باید بدانید که گردشگران ایرانی برای سفر به این کشور نیاز به دریافت ویزا دارند، در این مقاله ما همراه باشید تا انواع مختلف ویزای چین و مراحل اخذ آن را مورد بررسی قرار دهیم.
انواع ویزای چین عبارتند از ویزای تجاری، ویزای توریستی شخصی، ویزای توریستی گروهی، ویزای دانشجویی و ویزای کار.
مدارکی که به صورت مشترک برای دریافت هریک از انواع ویزای چین مورد نیاز است را در ادامه مشاهده می کنید:
1. اصل گذرنامه
2. دو قطعه عکس رنگی 4*6 به صورت تمام رخ و با زمینه سفید
3. مشخصات کامل متقضی
4. گزارش حساب بانکی و مدارک لازم برای اثبات تمکن مالی
5. بیمه نامه مسافرتی 
6. سوابق دریافت ویزا و گذرنامه قبلی
اگر قصد دارید بدون تور و به صورت شخصی به کشور چین سفر کنید باید نسبت به دریافت ویزای توریستی شخصی این کشور اقدام کنید اما در صورتی که با یکی از تور های چین به این کشور سفر کنید می توانید تمامی مراحل اخذ ویزا را به آژانس مسافرتی مورد نظر بسپارید، خوب است بدانید که تمامی آژانس های مسافرتی ویزای توریستی گروهی را از دربافت می کنند.
برای دریافت ویزای چین بهتر است اینترتی اقدام نکرده و به صورت حضوری به سفارت این کشور که در خیابان پاسداران شهر تهران واقع شده است مراجعه کنید.
مدت اقامت برای ویزای توریستی چین (گروهی و شخصی) 30 روز می باشد و گردشگران تور چین با دریافت ویزای توریستی این کشور می توانند به مدت 30 روز در کشور چین اقامت کنند.
لازم به ذکر است که این ویزا تا 60 روز قابل تمدید می باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی جامع در رابطه با ویزای چین و نحوه اخذ آن بدست آورید و این اطلاعات برای گردشگرانی که قصد سفر با تور چین را دارند مفید واقع شود.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به ویزای چین