ویزای کاری هند

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
هند یکی از کشورهای جنوب آسیا می باشد که وسعت زیادی دارد. جذابیت های موجود در این کشور سبب شده تا برخی از گردشگرانی که با تور هند به آن سفر می کنند، تصمیم بگیرند تا مدت ها در این کشور ساکن شوند. یکی از راه های اقامت در این کشور اخذ ویزای کاری هند می باشد.
کمپانی های فعال در این کشور، به طور سالیانه در زمینه های تخصصی درخواست نیروی کار می دهند که علاقه مندان می توانند از این فرصت استفاده کنند. ویزای کاری هند به مدت 4 ماه اعتبار دارد. برای اخذ ویزای کاری هند شما باید مدارکی را به سفارت هند ارائه دهید و درخواست ویزا کنید، این مدارک عبارت اند از:
-رزومه تحصیلی
-پاسپورت معتبر
-عکس مناسب
-دعوتنامه ای از سوی یک کارفرما در هند
-مدرکی مبنی بر تسلط روی زبان هندی یا انگلیسی
-سابقه کاری
افرادی که در هند مشغول به کار می شوند باید مبلغی را تحت عنوان مالیات به دولت هند بپردازند. البته لازم به ذکر است که بگوییم کسانی که درآمد آن ها از 250 هزار روپیه کمتر باشد، از پرداخت مالیات معاف می شوند و افرادی که بالای این مقدار درآمد دارند باید نسبت به مبلغ دریافتی مالیات پرداخت نمایند. حقوق های پرداختی به نیروی کار در این کشور پایین بوده پس درآمد بالایی نمی توانید در آن داشته باشید. از طرفی شرایط کار کردن در هند برای ایرانیان دشوار بوده و افراد متقاضی برای فراهم آوردن شرایط مناسب باید هزینه های زیادی پرداخت نمایند.
فرهنگ ها و استانداردهای کاری در این کشور نسبت به کشورهای اروپایی متفاوت است، این کشور در زمینه نیروی کار در رتبه دوم جهان قرار دارد. البته این نکته لازم به ذکر است که ویزای کاری هند در کشور ما طرفداران زیادی ندارد و اکثر افرادی که قصد اقامت در این کشور را دارند، اقدام به دریافت ویزای تحصیلی و یا ویزای سرمایه گذاری می کنند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای کاری هند