ویزای کاری چین

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر
در بین تعداد بی شمار گردشگرانی که به قصد سفر و گشت و گذار به کشور چین سفر می کنند، افراد زیادی نیز با نیت کار کردن راهی این کشور می شوند. برای این که شما کاربران گرامی سایت لحظه آخر بتوانید در این زمینه اطلاعات جامعی در دست داشته باشید، قصد داریم در این قسمت از سایت، به تشریح ویزای کاری چین بپردازیم.
ویزای کاری چین که جزء ویزاهای نوع Z به شمار می رود، تنها به کسانی تعلق می گیرد که مجوز کار کردن در این کشور را داشته باشند و یا از جانب یکی از شرکت های معتبر این کشور دعوتنامه کار داشته باشند. کسی که درخواست ویزای کاری چین می دهد، باید توجه داشته باشد که در مدت حداکثر 3 ماه پس از صدور ویزا، باید نسبت به سفر خود اقدام نماید و به هنگام وارد شدن به چین، به دفتر امنیت عمومی مراجعه کند و ثبت نام نماید و مجوزی مبنی بر اقامت در این کشور کسب کند.
افرادی که ویزای کاری چین می خواهند، باید به سفارت چین در تهران مراجعه نمایند. سفارت چین در خیابان پاسداران، چهارراه فرمانیه، خیابان نارنجستان هفتم، پلاک 15 واقع شده، که حتی گردشگران تور چین نیز برای دریافت ویزای توریستی باید به همین مکان مراجعه کنند.
مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری چین که افراد باید به هنگام مراجعه به سفارت چین ارائه دهند به شرح زیر می باشد:
1.اصل پاسپورت ( پاسپورت باید حداقل 1 سال اعتبار داشته باشد)
2.فرم درخواست ویزا: فرم درخواست ویزا باید به صورت اینترنتی کامل شود و تمامی بخش های لازم نیز باید با دقت تکمیل گردد.
3.ارائه مجوزی مبنی بر مجوز کار در این کشور و یا ارائه مجوز استخدام از جانب وزارت کار چین
4.عکس استاندارد: این عکس باید در چارچوب خاصی باشد که به هنگام مراجعه به عکاسی باید ذکر گردد که عکس را برای ویزای کار می خواهید. این عکس باسد تمام رخ با زمینه سفید و سه در چهار باشد. 
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ویزای کاری چین

ترمه مهر 1397
ویزای کاری چین رو وکالتی میشه انجام داد ؟
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ویزای کاری چین