هزینه اقامت در لیسبون

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1401/04/08 بازدید : 565
لیسبون یکی از شهرهای دوست داشتنی و محبوب پرتغال است که در طول سال میزبان توریست های زیادی می باشد. سفر به این شهر، هزینه های زیادی را در پی دارد که بخشی از آن مربوط به هزینه اقامت در لیسبون می شود.
 

همه چیز درباره کشور پرتغال - کشور پرتغال شاید یکی از رویایی ترین نقاط جهان برای شروع زندگی جدید باشد، در این لینک تمامی اطلاعاتی که لازم است از این کشور بدانید را شرح می دهیم. 

 
به طور کلی می توان گفت هزینه اقامت در لیسبون بستگی به نوع اقامتگاهی دارد که مسافران انتخاب می کنند. در این شهر هتل های گوناگونی وجود دارد که بر اساس خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند، هزینه های مختلفی دارند. هزینه اقامت در هتل های این شهر از 75 یورو در هر شب آغاز شده و هر چه هتل به مرکز شهر نزدیک تر باشد و لوکس تر باشد طبیعتا قیمت آن هم بالاتر می رود.
علاوه بر هتل ها، هاستل و آپارتمان هایی هم در این شهر برای اقامت وجود دارد که گردشگران تور لیسبون در صورت تمایل می توانند آن ها را برای اسکان انتخاب کنند.
*انواع هاستل
-هاستل های تک تخته: این هاستل ها تنها یک تخت دارند و دارای امکانات اولیه نیز می باشند و هزینه آن ها 15 الی 39 یورو است.
-هاستل های دو تخته: این نوع از هاستل ها امکانات بیشتری دارند به همین دلیل هزینه آن ها بالاتر بوده و بین 50 تا 95 یورو می باشد.
*آپارتمان
گردشگران تور لیسبون می توانند از آپارتمان هایی که جهت اجاره کردن توریست ها وجود دارد نیز بهره ببرند. این آپارتمان ها بسته به این که در مرکز شهر باشند و یا در اطراف آن واقع شده باشند هزینه های متغیری دارند. به طور کلی هزینه اقامت در آپارتمان های این شهر بین 50 تا 150 یورو می باشد.
لازم به ذکر است که بگوییم این هزینه ها در آخر هفته و یا در زمان های پرتوریست سال به طور چشمگیری افزایش می یابد و هزینه اقامت در لیسبون را برای گردشگران تور پرتغال بالا می برد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 101 کاربران به هزینه اقامت در لیسبون