هزینه اقامت در لیسبون

لیسبون یکی از شهرهای دوست داشتنی و محبوب پرتغال است که در طول سال میزبان توریست های زیادی می باشد. سفر به این شهر، هزینه های زیادی را در پی دارد که بخشی از آن مربوط به هزینه اقامت در لیسبون می شود.
به طور کلی می توان گفت هزینه اقامت در لیسبون بستگی به نوع اقامتگاهی دارد که مسافران انتخاب می کنند. در این شهر هتل های گوناگونی وجود دارد که بر اساس خدمات و امکاناتی که ارائه می دهند، هزینه های مختلفی دارند. هزینه اقامت در هتل های این شهر از 75 یورو در هر شب آغاز شده و هر چه هتل به مرکز شهر نزدیک تر باشد و لوکس تر باشد طبیعتا قیمت آن هم بالاتر می رود.
علاوه بر هتل ها، هاستل و آپارتمان هایی هم در این شهر برای اقامت وجود دارد که گردشگران تور لیسبون در صورت تمایل می توانند آن ها را برای اسکان انتخاب کنند.

*انواع هاستل
-هاستل های تک تخته: این هاستل ها تنها یک تخت دارند و دارای امکانات اولیه نیز می باشند و هزینه آن ها 15 الی 39 یورو است.
-هاستل های دو تخته: این نوع از هاستل ها امکانات بیشتری دارند به همین دلیل هزینه آن ها بالاتر بوده و بین 50 تا 95 یورو می باشد.
*آپارتمان
گردشگران تور لیسبون می توانند از آپارتمان هایی که جهت اجاره کردن توریست ها وجود دارد نیز بهره ببرند. این آپارتمان ها بسته به این که در مرکز شهر باشند و یا در اطراف آن واقع شده باشند هزینه های متغیری دارند. به طور کلی هزینه اقامت در آپارتمان های این شهر بین 50 تا 150 یورو می باشد.
لازم به ذکر است که بگوییم این هزینه ها در آخر هفته و یا در زمان های پرتوریست سال به طور چشمگیری افزایش می یابد و هزینه اقامت در لیسبون را برای گردشگران تور پرتغال بالا می برد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه اقامت در لیسبون
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری