هزینه حمل و نقل در کوالالامپور

سفر به شهر کوالالامپور تجربه ای متفاوت را برای توریست ها رقم می زند، سالانه تعداد زیادی از جهانگردان این مقصد را برای سفر خود برمی گزینند و از مکان های دیدنی آن بازدید می کنند. در این بخش از سایت لحظه آخر ما قصد داریم هزینه حمل و نقل در کوالالامپور را برای کاربران گرامی تفسیر کنیم. ابتدا لازم است بگوییم که واحد پول کشور مالزی رینگیت می باشد.
سیستم حمل و نقل عمومی در این شهر بسیار کارا می باشد و دسترسی گردشگران را به نقاط مختلف شهر ممکن می سازد. حمل و نقل عمومی در این شهر به واسطه اتوبوس، مترو، تاکسی و مونوریل انجام می شود.

اتوبوس: گردشگران تور کوالالامپور برای بهره بردن از اتوبوس باید مبلغ 1 الی 4 رینگیت بپردازند که بر اساس مقصد مورد نظر متغیر است.
مونوریل: مونوریل نوعی وسیله حمل و نقل می باشد که از اتوبوس سریع تر به مقصد می رسد و قیمت آن تقریبا با اتوبوس همسان است.
مترو: استفاده از مترو تقریبا 2 رینگیت هزینه دارد.
تاکسی: هزینه استفاده از تاکسی نسبت به سایر روش ها بالاتر بوده و مسافران تور مالزی در صورت استفاده از این روش، هزینه حمل و نقل در کوالالامپور را در سفر خود بالا می برند. هزینه تاکسی در این شهر از 4.5 رینگیت به بالا می باشد.
*بلیت الکترونیک
برای استفاده از مترو، اتوبوس و ال آر تی افزون بر پرداخت نقدی، بلیت های الکترونیکی نیز وجود دارد که این بلیت ها در انواع گوناگونی موجود می باشند. یکی از کاربردی ترین نوع بلیت های الکترونیکی برای گردشگران تور کوالالامپور، "مای رپید" نام دارد. مای رپیدها خود انواع مختلفی دارند:
-مای رپید اسمارت 7
این کارت ها 2.5 رینگیت قیمت دارند و اعتباری هستند که مدت زمان این اعتبار حداکثر 7 روز است.
-مای رپید تاچ اند گو
این کارت ها 15 رینگیت قیمت دارند که 5 رینگیت هم شارژ دارند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه حمل و نقل در کوالالامپور
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری