بهترین زمان سفر به سائوپائولو

پرجمعیت ترین شهر کشور برزیل و  هم چنین یکی از پر جمعیت ترین شهر های جهان شهر سائو پائولو می باشد. ساختمان اپرا، کلسیا جامع سائو پائولو،باغ وحش، پارک ایبیراپوئرا و دیگر جاذبه های آن هر ساله تعداد زیادی از گرشگران را از گوشه کنار جهان به سمت این شهر روانه خواهد کرد. اولین اطلاعاتی که برای سفر به هر شهر یا کشوری باید در دست داشته باشید اطلاع از موقعیت جوی و آب و هوایی آن منطقه است زیرا سیاحت در زمان مناسب می تواند لذت شما از سفر را دوچندان کند.در این مقاله قصد بررسی بهترین زمان سفر به سائو پائولو را داریم اگر قصد سفر به این شهر دیدنی و جذاب را دارید پس با ما هراه باشید.

موقعیت جغرافیایی که شهر سائو پائولو در آن قرار گرفته است آب و هوای این شهر را در دسته جوی نیمه گرمسیری قرار داده است. شرایط جوی در این شهر به طور تقریبی کمی معتدل تر از کشور عزیزمان ایران می باشد و به طور کلی شباهت بسیاری به آب و هوای ایران دارد در نتیجه سفر به این شهر البته با چشم پوشی از باران های موسمی برای ما بسیبار مناسب به نظر خواهد رسید.
بهار در سائو پائولو: طبق نظر بسیاری از مسافران تور سائو پائولو بهترین زمان سفر به این شهر خرداد ماه مشخص شده است.

تابستان در سائو پائولو: تابستان در این شهر از 11 دی تا 11 فرودین ادامه خواهد داشت دمای هوا در این فصل بین 19 تا 30 درجه سانتی گراد متغیر خواهد بود و گرمترین روز این شهر دمایی برابر با 37 درجه سانتی گراد داشته است.
پاییز: با توجه به اعتدال هوا در این فصل پاییز نیز به انتخاب برخی از مسافران تور سائوپائولو بهترین زمان سفر به این شهر به حساب می آید هرچند که به دلیل بارش های متعدد ممکن است برای تمامی افراد سفر در این فصل مناسب نباشد.
زمستان در این شهر بسیار خشک بوده و دما آن نزدیک به 10 درجه تا کمترین دمایی که تا به حال این شهر بخود دیده است یعنی 3.2 درجه زیر صفر متغیر می باشد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به سائوپائولو
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری