امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در لنکاوی

هزینه حمل و نقل در لنکاوی

لنکاوی یکی از توریستی ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که در میان گردشگرانی که قصد تجربه سفری لوکس را دارند از محوبیت بالایی برخوردار می باشد. هزینه حمل و نقل در لنکاوی یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر است که گردشگران خوب است پیش از سفر به لنکاوی اطلاعاتی راجع به آن داشته باشند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه حمل و نقل در لنکاوی بپردازیم.

همانطور که گفتیم، لنکاوی به دلیل هتل های لوکس و مجلل، مکان های دیدنی، سواحل بی نظیر و غیره یکی از مقاصد گردشگری لوکس به حساب می آید از اینرو، گردشگران تور لنکاوی همواره قصد دارند تا جهت تردد در سطح شهر از خودروهای اجاره ای استفاده نمایند. خوب است بدانید در لنکاوی چندین مرکز اجاره خودرو وجود دارد تا گردشگران هر نوع وسیله نقلیه که می خواهند را اجاره کنند. طبق بررسی هایی که انجام شده است، پایین ترین نرخ هزینه اجاره خودرو که برای خودرو های کوچک و شهری است، 80 رینگیت مالزی برای هر روز می باشد و لازم به ذکر است هر روز به معنای 8 ساعت می باشد. هزینه اجاره خودرو های سدان تا بیش از 240 رینگیت مالزی نیز افزایش یافته و نرخ خودروهای شاسی بلند هم از 136 رینگیت مالزی شروع می شود و همچنین هزینه خودروهای لوکس هم بیش از 1000 رینگیت مالزی برای هر روز می باشد.

گردشگران تور لنکاوی در کنار هزینه ای که برای اجاره خودرو می بایست پرداخت کنند 2.45 رینگیت مالزی هم برای هر لیتر بنزین باید پرداخت شود که به موجب آن، هزینه حمل و نقل در لنکاوی افزایش محسوسی را تجربه می کند. اما اگر قصد دارید تا از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کنید خوب است بدانید هنگام سوار شدن به تاکسی 4 رینگیت مالزی و به ازای هر کیلومتر هم 4 رینگیت مالزی باید پرداخت کنید.

گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر