امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در سیشل

هزینه حمل و نقل در سیشل

سیشل مجمع الجزایری شامل 115 جزیره است که در شرق آفریقا قرار داشته و از توریستی ترین مقاصد آفریقا می باشد. سیشل هتل های 5 ستاره و لوکس زیادی دارد که اکثر آن ها از خدمات تاکسیرانی برخوردار بوده و تردد در شهر را برای گردشگران آسان کرده است. هرچند برخی از گردشگران هم قصد دارند از خودروهای اجاره ای جهت تردد در شهر استفاده نمایند. از این جهت هزینه حمل و نقل در سیشل در میان گردشگران از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که در ادامه مطلب با ما همراه باشید به بررسی هزینه حمل و نقل در سیشل بپردازیم.

گردشگران در صورتیکه قصد داشته باشند از خودرو های اجاره ای استفاده نمایند خوب است بدانند با مراجعه به مراکز اجاره خودرو، با ارائه مدارکی مانند پاسپورت، مدارک احراز هویت و غیره می توانید خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید و جالب است بدانید اجاره خودرو در سیشل حداقل 3 روز بوده و برای هر روز با توجه به نوع خودرو می بایست میانگین 10هزار روپیه پرداخت نمود. در کنار آن، گردشگران تور سیشل می بایست 19.45 روپیه برای هر لیتر بنزین هم پرداخت کنند.

در صورتیکه گردشگران قصد دارند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایند خوب است بدانند تاکسی های سیشل مجهز به دستگاه های تاکسیمتر بوده و گردشگران تور سیشل می بایست هنگام ورود به تاکسی 100 روپیه، به ازای هر کیلومتر 40 روپیه و برای هر ساعت 450 روپیه پرداخت نمایند. همچنین در صورتیکه قصد استفاده از سرویس حمل و نقل محلی را دارید خوب است بدانید جهت اخذ بلیط های یکطرفه سرویس حمل و نقل عمومی می بایست 7 روپیه پرداخت نمود. همچنین می توان جهت کاهش هزینه حمل و نقل و در سیشل، از بلیط های یکماه سرویس حمل و نقل محلی استفاده کرد که 150 روپیه برای هر ماه هزینه دارد.

گالری تصاویر
درج نظر