امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به هانوفر

بهترین زمان سفر به هانوفر

هانوفر یک از شهرهای توریستی واقع در شمال آلمان است که مهم ترین دلیل سفر گردشگران به این شهر، بازدید از بناهای تاریخی و بی نظیر شهر است. هانوفر به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی یکی از شهرهای سردسیر آلمان است. گردشگرانی که قصد دارند به این شهر سفر کنند خوب است اطلاعاتی راجع به آب و هوای شهر و بهترین زمان سفر به هانوفر پیش از سفر بدانند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین زمان سفر به هانوفر بپردازیم.

اگر قصد دارید تا هزینه سفر به هانوفر به کمترین حد خود برسد، فصل زمستان بهترین زمان سفر به هانوفر می باشد. در فصل زمستان میانگین دمای هوا همواره زیر صفر درجه سانتی گراد بوده و در اکثر روزهای فصل، گردشگران تور هانوفر شاهد بارش برف و باران در شهر هستند. به دلیل اینکه زمستان فصل لو سیزن هانوفر است، هزینه هتل ها کم بوده و رزرو کردن هتل نیز به آسانی صورت می گیرد. همچنین یکی از دلایل مهمی که گردشگران در این فصل به هانوفر سفر می کنند، بازارهای معروف کریسمس در شهر می باشد.

بارش باران در فصل های پاییز و بهار نیز همچنان وجود دارد اما دمای هوا نسبت به زمستان افزایش داشته و تردد در سطح شهر و بازدید از جاذبه های دیدنی شهر آسان می شود. گردشگران تور هانوفر خوب است بدانند هزینه سفر و اقامتگاه ها کمتر از فصل تابستان بوده و شهر همچنان شلوغی فصل تابستان را ندارد.

طبق شرایط آب و هوایی، بهترین زمان سفر به هانوفر فصل تابستان می باشد. در این فصل میانگین دمای هوای شهر به بیش از 20 درجه سانتی گراد رسیده و از میزان بارش باران نیز کاسته می شود. شرایط زندگی و سفر در این فصل مساعد تر از سایر فصول می باشد که به همین دلیل، تابستان توریستی ترین فصل هانوفر بوده و به موجب آن، هزینه سفر بالا رفته و حتی رزرو هتل نیز ممکن است با مشکلاتی همراه باشد.

گالری تصاویر
درج نظر