امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه خوراک در سنگاپور

هزینه خوراک در سنگاپور

فرنی غورباقه، لاکسا کاری، تائو هوا، او لواک و غیره همگی نام غذاهای محلی سنگاپور می باشند که در کنار نام عجیب و غریبی که دارند، یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این کشور هستند. این موضوع باعث شده هزینه خوراک در سنگاپور یکی از مهم ترین فاکتور های سفر به این کشور باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در سنگاپور بپردازیم.

گردشگران تور سنگاپور هنگام گردش در سطح شهر با هزاران کافه و رستوران روبرو می شوند که هرکدام تنوعی از غذاهای محلی، دریایی و بین المللی را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می دهند. همچنین اکثر این رستوران ها به دلیل محبوبیت قابل توجه، شلوغ بوده و می بایست از قبل اقدام به رزرو نمود. غالب رستوران های سنگاپور لوکس هستند مانند رستوران باسیلیکو، رستوران بلو کوزینا، رستوران فرتینی لا تراتوریا و غیره. از اینرو در صورتیکه گردشگران قصد داشته باشند در این رستوران ها غذاهای مختلف را میل کنند می بایست بیش از 50 دلار سنگاپور برای هر وعده غذایی هزینه کنند.

اگر قصد دارید هزینه خوراک در سنگاپور کاهش محسوسی داشته باشد، می توانید از غذاهای محلی و خیابانی استفاده نمایید. به دلیل اینکه مردم سنگاپور توجه ویژه ای به نظافت و سلامت دارند، غذاهای خیابانی برخلاف اکثر مقاصد گردشگری از کیفیت بالایی برخوردار بوده و در کنار آن، از قیمت های پایین تری نسبت به رستوران ها برخوردار می باشند.

گردشگران تور سنگاپور جالب است بدانید در میان صدها رستوران مختلف که در سنگاپور وجود دارد، اگر می خواهید انواع غذاها، نوشیدنی ها و دسرهای ایرانی را در این کشور میل کنید، رستوران شیراز می تواند بهترین گزینه باشد. گردشگران می توانند همه روزه از ساعت 6 صبح الی 12 شب در این رستوران انواع غذاهای ایرانی را میل کنند هرچند که لازم به ذکر است قیمت آن ها کمی گران هستند.

گالری تصاویر
درج نظر