هزینه حمل و نقل در کوش آداسی

سفر به هر شهر و کشوری، هزینه هایی در پی دارد که گردشگر باید برای آن ها برنامه ریزی کند. یکی از بخش های هزینه سفر به کوش آداسی، هزینه حمل و نقل در کوش آداسی می باشد. قبل از هر چیزی باید اشاره کنیم که واحد پول ترکیه "لیر" است.
گردشگران تور کوش آداسی برای جابجایی در سطح شهر می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر: اتوبوس، دلموش و تاکسی بهره ببرند.
*دلموش
دلموش ها، وسیله ای برای حمل و نقل هستند که شبیه به مینی بوس بوده و ظرفیت آن 15 نفر می باشد. این دلموش ها در مسیرهای مشخصی حرکت می کنند ولی ایستگاه خاصی ندارند و مسافران هر کجا که بخواهند می توانند پیاده شوند.

*تاکسی
استفاده از تاکسی در این شهر، قواعد خاص خودش را دارد، برای مثال هزینه ثابت برای هر نفر 4 لیر بوده که نسبت به افزایش مسافت، این مقدار افزایش می یابد، همچنین استفاده از این وسیله حمل و نقل عمومی در بازه زمانی 12 ظهر تا 6 عصر هزینه ای 2 برابر زمان های دیگر دارد که دلیل آن هم شلوغی و ترافیک شهری می باشد. گردشگران تور کوش آداسی لازم است بدانند که افزایش کرایه تاکسی برای هر یک کیلومتر 3/5 لیر می باشد.

*اتوبوس
سیستم اتوبوسرانی در شهر کوش آداسی، مناطق مختلف را پوشش می دهد که گردشگران تور ترکیه می توانند به نقاط مختلف شهر بروند. استفاده از اتوبوس روش رایج تری می باشد که نسبتا هزینه کمتری هم دارد. برای بهره بردن از اتوبوس در این شهر، باید مبلغ 2 لیر پرداخت نمایید. گردشگران تور کوش آداسی می توانند در ساعات 12 الی 18 که هزینه تاکسی 2 برابر می باشد، از اتوبوس استفاده کنند تا نیاز به پرداخت هزینه ی اضافی هم پیدا نباشد و هزینه حمل و نقل در کوش آداسی هم مقرون به صرفه تمام شود. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 105 دهنده به امتیاز هزینه حمل و نقل در کوش آداسی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.