هزینه سفر به لیماسول

گردشگران تور لیماسول پیش از سفر به این شهر باید اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به لیماسول کسب کنند، به همین جهت بر آن شدیم تا در این نوشته هزینه سفر به لیماسول را مورد بررسی قرار دهیم. هزینه سفر به لیماسول شامل هزینه های اقامت در این شهر، هزینه های مربوط به غذا و هزینه های حمل و نقل می باشد که در ادامه هر یک از این موارد را بررسی خواهیم کرد.هزینه های اقامت در لیماسول:
لیماسول از شهر های پر گردشگر و توریستی قبرس به شمار می آید و اقامت گاه های بسیاری در این شهر وجود دارد که گردشگران می توانند بسته به میزان بودجه خود یکی از آن ها را برای اقامت انتخاب کنند.
خوب است بدانید که هزینه اقامت در هتل های شهر لیماسول به شرح زیر می باشد:
1. هتل های 5 ستاره حدود 144 پوند به ازای هر شب
2. هتل های 4 ستاره حدود 121 پوند به ازای هر شب
3. هتل های 3 ستاره حدود 92 پوند به ازای هر شب
4. هتل های 2 ستاره حدود 46 پوند به ازای هر شب
همچنین گردشگران تور لیماسول باید بدانند برای اقامت در هاستل های این شهر به ازای هر شب باید هزینه ای حدود 10 پوند پرداخت کنند.
هزینه غذا در لیماسول:
چنانچه قصد سفر با تور لیماسول را دارید باید توجه داشته باشید که برای صرف یک وعده غذایی در رستوران های این شهر بسته به نوع رستوران و به ازای هر وعده غذایی باید بین 5 تا 30 پوند پرداخت کنید. لازم به ذکر است که این قیمت برای رستوران های فست فودی حدود 3 پوند می باشد
هزینه های حمل و نقل در لیماسول:
سیستم حمل و نقل عمومی این شهر شامل اتوبوس، دلموش و تاکسی می باشد که استفاده از آن ها هزینه های متفاوتی دارد. خوب است بدانید که گردشگران تور لیماسول برای استفاده از اتوبوس های این شهر می توانند با پرداخت 2.8 پوند بلیط های یک طرفه خریداری کنند. همچنین هزینه استفاده از دلموش های این شهر حدود 0.2 پوند می باشد. برای استفاده از تاکسی ها نیز باید بدانید ورودی این وسیله نقلیه در شهر لیماسول حدود 2 پوند بوده و به ازای هر کیلومتر، 0.4 پوند به میزان کرایه افزوده می شود.
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما