امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به سنتوسا

بهترین فصل سفر به سنتوسا

جزیره سنتوسا یکی از مقاصد گردشگری لوکس واقع در جنوب سنگاپور است که در میان افراد ثروتمند از محبوبیت بالایی برخوردار است. به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوای، اکثر گردشگرانی که به این جزیره سفر می کنند قصد دارند تا اطلاعاتی راجع به بهترین فصل سفر به جزیره سنتوسا بدانند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین فصل سفر به جزیره سنتوسا بپردازیم.

سنتوسا به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد که در طول سال دارای میانگین دمای 25 الی 33 درجه سانتی گراد می باشد و در تمام فصول به جز تابستان، شاهد حداقل 10 روز بارش باران در فصل هستیم. اگر قصد دارید تا در سفر به سنتوسا، هزینه سفر کاهش یابد، فصل های لو سیزن که قالبا فصل زمستان می باشد به این جزیره سفر کنند. در این فصل به دلیل کاهش حجم ورود گردشگران تور جزیره سنتوسا، هزینه اقامت و خورد خوراک کاهش محسوسی را تجربه می کنند.

یکی از دلایلی که گردشگران قصد دارند تا به مقاصد گردشگری مختلف سفر کنند، فرهنگ و آداب و رسوم مردم آن شهر است تا با سنت ها و مراسم هایی که فقط یکبار در سال برگزار می شود آشنا شوند.

مسابقات قایقرانی اژدها یکی از محبوب ترین برنامه هایی می باشد که در سنتوسا برگزار می شود. این مسابقه در سطح جهانی برگزار شده و نزدیک به 20 کشور در آن شرکت می کنند. گردشگران تور جزیره سنتوسا که قصد دارند در این مسابقه شرکت کرده یا آن را مشاهده نمایند، اواخر ژئون تا اوایل جولای، بهترین فصل سفر به سنتوسا می باشد.

لرد موروگان در میان مردم سنگاپور از محبوبیت بالایی برخوردار است و مردم برای بزرگداشت و طلب بخشاشی از او، جشن بزرگ و با شکوهی برگزار می کنند که گردشگران جهت مشاهده این جشن با عظمت می بایست در فصل زمستان و اواخر ژانویه به این جزیره سفر کنند.

گالری تصاویر

نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به سنتوسا

سهراب 30 دی 97
4
بهترین فصل سفر به سنتوسا؟ من فکر می کردم کلن سنگاپور خودش یه جزیرس نمی دونستم جزیره هم داره سنگاپور
درج نظر