هزینه سفر به ارزروم

📅 انتشار : 1399/09/16 📅 بروزرسانی : 1399/09/16 بازدید : 2664
هزینه سفر به ارزروم یکی از مواردی است که گردشگران این شهر باید پیش از سفر به آن توجه کنند، به همین جهت تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی هزینه سفر به ارزروم بپردازیم، بنابراین اگر قصد سفر با تور ارزروم را دارید مطالعه این مقاله را به شما توصیه می کنیم.

هزینه سفر به ارزروم شامل هزینه های اقامت، غذا، حمل و نقل و غیره می باشد که در ادامه به شرح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.
هزینه های اقامت در ارزروم:
هزینه اقامت را می توان مهمترین بخش از هزینه سفر به ارزروم دانست، در این شهر نیز همانند سایر شهر های توریستی اقامتگاه ها و هتل های بسیاری وجود دارد که گردشگران با توجه به بودجه خود می توانند یکی از آن ها را برای اقامت در طول سفر انتخاب کنند.
باید بدانید که هزینه اقامت در هتل های این شهر بسته به نوع و موقعیت مکانی هتل به ازای هر شب بین 194  تا 433 لیر متغییر می باشد.
هزینه غذا در ارزروم:
هزینه غذا در شهر ارزروم تا حد زیادی به گردشگران و انتخاب آن ها بستگی دارد، به طور مثال برای صرف یک وعده غذایی 2 نفره در رستوران های شیک این شهر باید حدود 60 لیر هزینه کنید، این مبلغ در رستوران های متوسط و میان رده ارزروم حدود 18 الی 20 لیر و در رستوران های فست فود حدود 15 لیر می باشد.
هزینه حمل و نقل در ارزروم:
سیستم حمل و نقل عمومی این شهر شامل اتوبوس، مترو، تراموا و تاکسی می باشد که گردشگران تور ارزروم می توانند با پرداخت 2.5 لیر بلیط های یک سفره برای استفاده از مترو و اتوبوس تهیه کنند، همچنین کرایه تاکسی های شهر ارزروم از 7 لیر شروع می شود و به ازای هر کیلومتر 2 لیر به مجموع کرایه افزوده می شود.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور ارزروم مفید واقع شود.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.3 از 5 | از 101 کاربران به هزینه سفر به ارزروم