امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سفر ارزان به وین

سفر ارزان به وین

وین یکی از شهر های توریستی اروپایی است که سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری و تفریحات وین، خاطره خوبی را برای خود بسازند. سفر به وین هزینه های مختلفی را بر دوش گردشگران میگذارد که از این رو، اکثر گردشگران قصد دارند تا سفر ارزان به وین را تجربه کنند. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به وین پرداخته تا بتوان سفر ارزان به وین را تجربه نمود.

ابتدا لازم به ذکر است هزینه کردن و گردش مالی در وین با استفاده از واحد پولی یورو صورت میگیرد و در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 0.88 یورو می باشد.

گردشگران تور وین جهت اقامت در این شهر می توانند از اجاره آپارتمان استفاده نمایند که با توجه به شرایط، موقعیت و امکانات آپارتمان، بین 800 الی 1700 یورو برای هر ماه اجاره هزینه دارد. اما اگر برای مدت کوتاهی به این شهر سفر می کنید می توانید از هتل های وین استفاده نمایید که با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، از میانگین 30 یورو تا بیش از 100 یورو برای هرشب اقامت هزینه دارند. لازم به ذکر است در صورتی که بطور گروهی به وین سفر می کنید و قصد دارید تا سفری ارزان به وین داشته باشید، هاستل های این شهر می تواند بهترین گزینه باشند.

وین بیش از 400 کیلومتر مربع مساحت دارد و گردشگران تور وین جهت بازدید از مکان های مختلف و تردد در سطح شهر می توانند از اجاره اتوبیل استفاده کنند که علاوه بر هزینه اجاره، می بایست 1.23 یورو برای هر گالن بزنین هزینه کنند. اما می توان از سرویس های حمل و نقل عمومی نیز استفاده نمود بطوریکه جهت استفاده از سروسی تاکسیرانی شهر می بایست هنگام ورود به تاکسی 3.80 یورو، به ازای هر کیلومتر 1.56 یورو و برای هر ساعت 27.80 یورو پرداخت نمود. اما اگر قصد دارید تا سفر ارزان به وین را تجربه کنید می توانید از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده نماییند که برای تهیه بلیط های یکطرفه 2.40 یورو و جهت اخذ بلیط یک ماه 40 یورو پرداخت کنید.

وین رستوران ها و کافه های زیادی دارد و گردشگران می بایست برای هر وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس میانگین 15 یورو با توجه به شرایط رستوران و غذای انتخابی پرداخت نمایند اما با میل کردن غذاهای خیابانی ارزان و با کیفیت به همراه طعمی لذیذ، کاهش چشمگیری در هزینه سفر به وین را می توان تجربه کرد.

گالری تصاویر
درج نظر