سفر ارزان به وین

وین یکی از شهر های توریستی اروپایی است که سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری و تفریحات وین، خاطره خوبی را برای خود بسازند. سفر به وین هزینه های مختلفی را بر دوش گردشگران میگذارد که از این رو، اکثر گردشگران قصد دارند تا سفر ارزان به وین را تجربه کنند. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به وین پرداخته تا بتوان سفر ارزان به وین را تجربه نمود.

ابتدا لازم به ذکر است هزینه کردن و گردش مالی در وین با استفاده از واحد پولی یورو صورت میگیرد و در سال 2018، هر دلار آمریکا معادل 0.88 یورو می باشد.

گردشگران تور وین جهت اقامت در این شهر می توانند از اجاره آپارتمان استفاده نمایند که با توجه به شرایط، موقعیت و امکانات آپارتمان، بین 800 الی 1700 یورو برای هر ماه اجاره هزینه دارد. اما اگر برای مدت کوتاهی به این شهر سفر می کنید می توانید از هتل های وین استفاده نمایید که با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، از میانگین 30 یورو تا بیش از 100 یورو برای هرشب اقامت هزینه دارند. لازم به ذکر است در صورتی که بطور گروهی به وین سفر می کنید و قصد دارید تا سفری ارزان به وین داشته باشید، هاستل های این شهر می تواند بهترین گزینه باشند.

وین بیش از 400 کیلومتر مربع مساحت دارد و گردشگران تور وین جهت بازدید از مکان های مختلف و تردد در سطح شهر می توانند از اجاره اتوبیل استفاده کنند که علاوه بر هزینه اجاره، می بایست 1.23 یورو برای هر گالن بزنین هزینه کنند. اما می توان از سرویس های حمل و نقل عمومی نیز استفاده نمود بطوریکه جهت استفاده از سروسی تاکسیرانی شهر می بایست هنگام ورود به تاکسی 3.80 یورو، به ازای هر کیلومتر 1.56 یورو و برای هر ساعت 27.80 یورو پرداخت نمود. اما اگر قصد دارید تا سفر ارزان به وین را تجربه کنید می توانید از سرویس حمل و نقل عمومی استفاده نماییند که برای تهیه بلیط های یکطرفه 2.40 یورو و جهت اخذ بلیط یک ماه 40 یورو پرداخت کنید.

وین رستوران ها و کافه های زیادی دارد و گردشگران می بایست برای هر وعده غذایی در رستورانی غیر لوکس میانگین 15 یورو با توجه به شرایط رستوران و غذای انتخابی پرداخت نمایند اما با میل کردن غذاهای خیابانی ارزان و با کیفیت به همراه طعمی لذیذ، کاهش چشمگیری در هزینه سفر به وین را می توان تجربه کرد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز سفر ارزان به وین
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری