هزینه سفر به ایغدیر

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 875
ایغدیر از شهرهای ترکیه می باشد که نسبت به سایر شهرها به ایران نزدیک تر بوده و به همین دلیل مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. همان طور می دانید، واحد پول کشور ترکیه "لیر" می باشد. در ادامه ما را همراهی کنید تا در رابطه با هزینه سفر به ایغدیر اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم.
بخشی از هزینه سفر به ایغدیر را هزینه های پیش از سفر برای دریافت پاسپورت تشکیل می دهند که در حدود 145 هزار تومان می شود. گردشگران تور ایغدیر برای سفر به این شهر زیبا می توانند از راه های مختلف زمینی یا هوایی بهره ببرند که اغلب آن ها به دلیل نزدیکی، مسیر زمینی را که هزینه کم تری هم دارد را انتخاب می کنند.
اما بخش های دیگری از هزینه سفر به ایغدیر مربوط به طول سفر می شود که عبارت اند از:
*هزینه اقامت
برای اقامت در این شهر می توانید از هتل ها و یا هاستل و آپارتمان بهره ببرید که آپارتمان ها برای آن دسته از گردشگران تور ایغدیر که به صورت خانوادگی به این شهر سفر می کنند مناسب تر است و قیمت آن ها در حدود 810 لیر می باشد. قیمت هاستل ها نیز از حدود 30 لیر تا 100 لیر است. قیمت هتل های این شهر نیز بسته به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، متفاوت است و بین 90 لیر تا 500 لیر می باشد.
*هزینه حمل و نقل
در این شهر کوچک سیستم حمل و نقل وسیعی وجود ندارد و گردشگران تور ترکیه برای جابجایی در سطح شهر می توانند از دلموش ها که شبیه به ون ها در ایران است، بهره ببرند. کرایه این دلموش ها نسبت به مقصد شما متفوت است و معمولا بین 1 لیر تا 10 لیر می باشد. همچنین افرادی که تمایل دارند خودرو کرایه کنند، باید بدانند که هزینه بنزین در این شهر حدود 6 لیر می باشد. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5224-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%BA%D8%AF%DB%8C%D8%B1

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 کاربران به هزینه سفر به ایغدیر