هزینه سفر به ایغدیر

ایغدیر از شهرهای ترکیه می باشد که نسبت به سایر شهرها به ایران نزدیک تر بوده و به همین دلیل مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. همان طور می دانید، واحد پول کشور ترکیه "لیر" می باشد. در ادامه ما را همراهی کنید تا در رابطه با هزینه سفر به ایغدیر اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم.
بخشی از هزینه سفر به ایغدیر را هزینه های پیش از سفر برای دریافت پاسپورت تشکیل می دهند که در حدود 145 هزار تومان می شود. گردشگران تور ایغدیر برای سفر به این شهر زیبا می توانند از راه های مختلف زمینی یا هوایی بهره ببرند که اغلب آن ها به دلیل نزدیکی، مسیر زمینی را که هزینه کم تری هم دارد را انتخاب می کنند.
اما بخش های دیگری از هزینه سفر به ایغدیر مربوط به طول سفر می شود که عبارت اند از:
*هزینه اقامت
برای اقامت در این شهر می توانید از هتل ها و یا هاستل و آپارتمان بهره ببرید که آپارتمان ها برای آن دسته از گردشگران تور ایغدیر که به صورت خانوادگی به این شهر سفر می کنند مناسب تر است و قیمت آن ها در حدود 810 لیر می باشد. قیمت هاستل ها نیز از حدود 30 لیر تا 100 لیر است. قیمت هتل های این شهر نیز بسته به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، متفاوت است و بین 90 لیر تا 500 لیر می باشد.
*هزینه حمل و نقل
در این شهر کوچک سیستم حمل و نقل وسیعی وجود ندارد و گردشگران تور ترکیه برای جابجایی در سطح شهر می توانند از دلموش ها که شبیه به ون ها در ایران است، بهره ببرند. کرایه این دلموش ها نسبت به مقصد شما متفوت است و معمولا بین 1 لیر تا 10 لیر می باشد. همچنین افرادی که تمایل دارند خودرو کرایه کنند، باید بدانند که هزینه بنزین در این شهر حدود 6 لیر می باشد. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز هزینه سفر به ایغدیر
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.