امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به هزینه سفر به تورنتو

هزینه سفر به تورنتو

هزینه های سفر یکی از مهم ترین مواردی است که گردشگران باید پیش از سفر بررسی کنند، اگر قصد سفر به شهر تورنتو را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا به اتفاق هم  هزینه سفر به تورنتو را مورد بررسی قرار دهیم.
هزینه سفر به تورنتو شامل هزینه های مربوط به اقامت، خورد و خوراک، حمل و نقل و غیره می باشد که در این مقاله گردشگران تور تورنتو را از تمامی این هزینه ها مطلع خواهیم کرد.
هزینه های اقامت در تورنتو:
بخش قابل توجهی از  هزینه سفر به تورنتو را هزینه های مربوط به اقامت تشکیل می دهند و با توجه به این که تورنتو به عنوان یکی از توریستی ترین شهر های کشور کانادا به شمار می آید، اقامتگاه های بسیاری در آن تأسیس شده است و گردشگران می توانند با توجه به بودجه خود یکی از آن ها را برای اقامت در تورنتو انتخاب کنند.
باید بدانید که برای اقامت در هتل های این شهر با توجه به امکانات موجود در هتل باید مبلغی بین 38 تا 140 دلار کانادا به ازای هر شب بپردازید، گردشگران تور تورنتو باید بدانند که می توانند با پرداخت 30 تا 50 دلار به ازای هر شب در هاستل های این شهر اقامت کنند.
همچنین لازم به ذکر است که هزینه کرایه آپارتمان برای هر شب بیش از 70 دلار می باشد.
هزینه های غذا در تورنتو:
به طور کلی تورنتو شهر ارزانی نیست اما گردشگران می توانند با صرف هزینه ای اندک (حدود 9 دلار) غذای خود را تهیه کنند، البته باید بدانید قیمت هر وعده غذایی در رستوران های تورنتو بسته به نوع و امکانات آن ها بین 19 تا 50 دلار متفاوت می باشد.
هزینه های حمل و نقل در تورنتو:
بخشی از  هزینه سفر به تورنتو را هزینه های حمل و نقل در این شهر تشکیل می دهند. گردشگران می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی این شهر برای رفت و آمد استفاده کنند، توجه داشته باشید که بلیط وسایل حمل و نقل عمومی در تورنتو حدود 3 دلار می باشد و گردشگران تور تونتو برای صرفه جویی در  هزینه سفر به تورنتو می توانند با پرداخت 12 دلار بلیط های روزانه را خریداری کنند.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور تورنتو مفید واقع شود.
درج نظر