هزینه سفر به تورنتو

هزینه های سفر یکی از مهم ترین مواردی است که گردشگران باید پیش از سفر بررسی کنند، اگر قصد سفر به شهر تورنتو را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا به اتفاق هم  هزینه سفر به تورنتو را مورد بررسی قرار دهیم.
هزینه سفر به تورنتو شامل هزینه های مربوط به اقامت، خورد و خوراک، حمل و نقل و غیره می باشد که در این مقاله گردشگران تور تورنتو را از تمامی این هزینه ها مطلع خواهیم کرد.
هزینه های اقامت در تورنتو:
بخش قابل توجهی از  هزینه سفر به تورنتو را هزینه های مربوط به اقامت تشکیل می دهند و با توجه به این که تورنتو به عنوان یکی از توریستی ترین شهر های کشور کانادا به شمار می آید، اقامتگاه های بسیاری در آن تأسیس شده است و گردشگران می توانند با توجه به بودجه خود یکی از آن ها را برای اقامت در تورنتو انتخاب کنند.
باید بدانید که برای اقامت در هتل های این شهر با توجه به امکانات موجود در هتل باید مبلغی بین 38 تا 140 دلار کانادا به ازای هر شب بپردازید، گردشگران تور تورنتو باید بدانند که می توانند با پرداخت 30 تا 50 دلار به ازای هر شب در هاستل های این شهر اقامت کنند.
همچنین لازم به ذکر است که هزینه کرایه آپارتمان برای هر شب بیش از 70 دلار می باشد.
هزینه های غذا در تورنتو:
به طور کلی تورنتو شهر ارزانی نیست اما گردشگران می توانند با صرف هزینه ای اندک (حدود 9 دلار) غذای خود را تهیه کنند، البته باید بدانید قیمت هر وعده غذایی در رستوران های تورنتو بسته به نوع و امکانات آن ها بین 19 تا 50 دلار متفاوت می باشد.
هزینه های حمل و نقل در تورنتو:
بخشی از  هزینه سفر به تورنتو را هزینه های حمل و نقل در این شهر تشکیل می دهند. گردشگران می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی این شهر برای رفت و آمد استفاده کنند، توجه داشته باشید که بلیط وسایل حمل و نقل عمومی در تورنتو حدود 3 دلار می باشد و گردشگران تور تونتو برای صرفه جویی در  هزینه سفر به تورنتو می توانند با پرداخت 12 دلار بلیط های روزانه را خریداری کنند.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور تورنتو مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز هزینه سفر به تورنتو
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری