هزینه خوراک در پوکت

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 504
شهر پوکت واقع در کشور تایلند، یکی از زیبا ترین مناطق در این کشور محسوب می شود. این شهر در سال های اخیر پیشرفت چمشگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه میلیون ها گردشگر برای تفریح و بازدید از پوکت، به کشور تایلند سفر کنند. یکی از مسائلی که گردشگران باید قبل از سفر به این شهر در رابطه با آن تحقیق کنند، هزینه خوراک در پوکت می باشد. با ما در این بخش از وب سایت لحظه آخر همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در پوکت بپردازیم.
جزیره پوکت به طور کلی مقصد گردشگری گرانی نمی باشد. هزینه ها در این شهر برای گردشگران تور پوکت نسبت به سایر نقاط تایلند مناسب تر است. واحد پول کشور تایلند بات بوده، همچنین گردشگران بهتر است به همراه خود دلار ببرند و سپس در صرافی های شهر پوکت دلار های خود را به بات تبدیل کنند.
هزینه خوراک در پوکت تقریبا مناسب بوده، گردشگران تور تایلند برای صرف یک وعده غذا در رستوران های ارزان قیمت این شهر باید در حدود 60 بات هزینه کنند، همچنین لازم است بدانید که هزینه صرف یک وعده غذا برای دو نفر در رستوران های متوسط شهر پوکت حدود 400 تا 600 بات هزینه دارد. گردشگران برای صرف غذا در فست فود های این شهر مانند مک دونالد باید در حدود 200 بات بپردازند.
گردشگران تور پوکت که قصد صرف غذا در رستوران های لوکس این شهر را دارند لازم است بدانند که هزینه صرف یک وعده غذا در این رستوران ها حدود 500 تا 5000 بات می باشد.
از دیگر مواردی که در مقاله هزینه خوراک در پوکت باید به آن بپردازیم، می توان به هزینه مواد غذایی مختلف اشاره کرد. به طور کلی هزینه هر کیلو برنج در این شهر 32 بات، گوشت مرغ 97 بات، گوشت قرمز 350 بات، هر عدد نان 40 بات و هر لیتر شیر 55 بات می باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5219-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%AA

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هزینه خوراک در پوکت