بهترین زمان سفر به لیسبون

لیسبون یکی از زیبا ترین شهر های کشور پرتغال به شمار می آید و سالانه گردشگران بسیاری در ایام مختلف سال به این شهر سفر می کنند اما تیم لحظه آخر در این نوشته قصد دارد بهترین زمان سفر به لیسبون را بررسی کند، بنابراین اگر قصد سفر به شهر لیسبون را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا از بهترین زمان سفر به لیسبون مطلع شوید.
بهترین زمان سفر به لیسبون بر اساس آب و هوا:
در فصل بهار این شهر دارای آب و هوایی خنک و کمی سرد می باشد و احتمال بارش باران در این فصل بسیار زیاد می باشد، به همین جهت گردشگران کمی فصل بهار را برای سفر به لیسبون انتخاب می کنند.
فصل تابستان بهترین زمان سفر به شهر لیسبون می باشد چرا که در این فصل آب و هوای این شهر در بهترین حالت خود قرار دارد و به همین جهت اغلب گردشگران تور لیسبون این فصل را برای سفر انتخاب می کنند.
فصل پاییز نیز همانند فصل بهار آب و هوای لیسبون کمی سرد به همراه بارش باران می باشد و گردشگران اندکی در پاییز به این شهر سفر می کنند.
در فصل زمستان لیسبون شاهد آب و هوایی بسیار سرد می باشد و این فصل پر باران ترین فصل لیسبون محسوب می شود البته از زیبایی های لیسبون در زمستان نمی توان به سادگی صرف نظر کرد.
بهترین زمان سفر به شهر  لیسبون بر اساس فستیوال های این شهر:
بسیاری از گردشگران تور لیسبون تنها با هدف شرکت در فستیوال های متعدد به این شهر سفر می کنند در ادامه بهترین فستیوال های هر فصل را معرفی خواهیم کرد.
فستیوال های بهاره لیسبون:
1. فستیوال ماهی و چاشنی های لیسبون
2. فستیوال سینمای مستقل
فستیوال های تابستانه لیسبون:
1. جشن های تابستانی
2. فستیوال سانتوس پاپیلورس
فستیوال های پاییزه لیسبون:
1. فستیوال بین المللی فیلم ترسناک متل-ایکس
فستیوال های زمستانه لیسبون:
1. نمایشگاه هنر و عتیقه
2. جشن سال نو 
با توجه به موارد ذکر شده بهترین زمان سفر با تور لیسبون تا حد زیادی به هدف گردشگران از سفر به این شهر بستگی دارد.
گزارش مشکل
درج نظر