هزینه سفر به مکزیک

کشور مکزیک از مقاصد گردشگری محبوب بین جهانگردان می باشد. در این کشور مکان های خیره کننده ای وجود دارد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. اما مخارج مختلف و هزینه سفر به مکزیک بخش مهمی از سفر را تشکیل می دهد. لازم به ذکر است که بگوییم واحد پول این کشور "پزو" می باشد. هزینه سفر به مکزیک شامل بخش های گوناگونی می شود که عبارت اند از:
*هزینه خورد و خوراک
بخشی از هزینه سفر به مکزیک به هزینه های خوراک و غذا مربوط می شود. میل کردن غذا در رستوران های ارزان قیمت مکزیک 40 پزو و در رستوران های گران قیمت حدود 200 پزو هزینه دارد. اما اگر بخواهید خودتان غذا درست کنید می توانید در بازارهای روز، مواد غذایی اولیه را خریداری کنید و بعد به آشپزی بپردازید.
*هزینه حمل و نقل
حمل و نقل در این کشور به وسیله اتوبوس و تاکسی انجام می شود، البته در شهرهای بزرگ مانند مکزیکوسیتی مترو هم وجود دارد که گردشگران تور مکزیک می توانند از آن بهره ببرند. هزینه تاکسی در این کشور حدود 16 پزو می باشد ولی اتوبوس قطعا ارزان تر است.
*هزینه اقامت
هزینه اقامت در شهرهای مختلف مکزیک متفاوت می باشد، برای مثال در شهرهای توریستی مانند کانکون و مکزیکوسیتی هزینه ها گران تر است.
یک شب اقامت در هتل های 2 ستاره مکزیک حدود 300 پزو و در هتل های 3 ستاره حدود 400 پزو هزینه دارد. هتل های 4 ستاره و 5 ستاره که امکانات بیشتری را در اختیار گردشگران تور مکزیک قرار می دهند هزینه بیشتری دریافت می کنند و اسکان در آن ها حدود 650 پزو هزینه دارد. علاوه بر هتل هایی که در این کشور وجود دارد اتاق هایی جهت اجاره موجود است که می توانید با پرداخت بین 130 الی 400 پزو آن ها را کرایه نمایید. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به مکزیک
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
بیژن 1 آبان 1397
2
هزینه سفر به مکزیک بی نهایت بالا و سنگین در میاد اونم تو این وضعیت اقتصادی که الان داریم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری