امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین فصل سفر به دهلی

بهترین فصل سفر به دهلی

بسیاری از گردشگرانی که قصد سفر به دهلی را دارند می خواهند بدانند بهترین فصل سفر به دهلی با توجه به میزان ورود گردشگران و برگزاری مراسم ها و جشن های مختلف چه زمانی از سال می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین فصل سفر به دهلی بپردازیم.
دهلی یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر های هند است که به لطف جاذبه های گردشگری، تفریحات مختلف، فرهنگ و آداب و رسوم مردمش سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. در فرهنگ مردم دهلی مراسم ها و جشن های مختلفی وجود دارد که یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران تور دهلی به این شهر است. همچنین با توجه به آب و هوای این شهر در فصول مختلف در این مطلب قصد داریم بهترین زمان سفر به هند را بررسی کنیم.
فصل پاییز و زمستان در دهلی یکی از بهترین زمان های سفر به این شهر جهت بازدید از مکان های دیدنی شهر می باشد. در این فصل روز ها گرم و شب ها بسیار سرد می باشد همچنین در برخی از روزه این دو فصل شاهد بارش برف و باران های زیادی هستیم. این موضوع باعث شده دهلی در فصل پاییز و زمستان شاهد کمترین میزان ورود گردشگران باشد که به موجب آن، هزینه سفر به دهلی نیز کاهش می یابد.
فصل بهار و تابستان با توجه به دمای هوای بالای 40 درجه سانتی گراد، توریستی ترین فصل دهلی می باشد. جالب است بدانید گرمای بیابان های اطراف دهلی و سرمای کوه های هیمالیا باعث ایجاد وارونگی هوا در این شهر شود. در فصل بهار و تابستان با توجه به افزایش چشمگیر ورود گردشگران تور دهلی به این شهر، هزینه سفر به دهلی نیز افزایش محسوسی را خواهد داشت اما این دو فصل یکی از بهترین زمان های سفر به دهلی جهت خرید در میان مراکز خرید مختلف شهر است.نظرات مردم درباره بهترین فصل سفر به دهلی

مرسده 1 آبان 97
2
بهترین فصل سفر به دهلی فکر می کنم بهار هست منتهی یه بدی که داره گرونه
درج نظر