بهترین فصل سفر به مارسی

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 70
مارسی دومین شهر توریستی کشور فرانسه می باشد و سالانه گردشگران بسیار از سراسر دنیا برای تفریح و گردش به این شهر سفر می کنند. تور مارسی در میان گردشگران ایرانی نیز طرفداران بسیاری دارد به همین جهت قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با بهترین فصل سفر به مارسی در اختیار کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. اگر شما نیز قصد سفر به این شهر بندری و زیبا را دارید در ادامه با ما همراه شوید تا از بهترین فصل سفر به مارسی مطلع شوید.
با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گیری این شهر در سواحل دریای مدیترانه، باید انتظار آب و هوایی گرم و شرجی را داشته باشیم. از نظر آب و هوا بهترین زمان سفر به مارسی اواخر شهریور تا اواخر آذر می باشد چرا که در این زمان از شدت رطوبت و گرمای هوا کاسته می شود همچنین باید بدانید که در بازه زمانی مذکور خبری از سرمای زمستان نمی باشد. به طور کلی از نظر آب و هوا می توان گفت که فصل پاییز بهترین فصل سفر به مارسی می باشد.
برخی از گردشگران زمان برگزاری فستیوال های مهم هر شهر را برای سفر انتخاب می کنند، در شهر مارسی نیز چندین فستیوال مهم برگزار می شود که برخی از آن ها عبارتند از فیستا دسیود، کارناوال مارسی، اسنیم، چالش مونت کریستو و غیره. هر یک از این فستیوال ها در زمان معینی برگزار می شوند و سالانه گردشگران خارجی بسیاری علاوه بر مردم محلی در آن ها شرکت می کنند. زمان برگزاری برخی از مهم ترین فستیوال های مارسی به شرح زیر می باشد:
1. فیستا دسیو: ماه اکتبر
2. کارناوال مارسی : ماه مارس
3. اسنیم: ماه مارس
4. چالش مونت کریستو: ماه ژوئن 
گردشگران تور مارسی باید بدانند در اغلب ماه های سال فستیوال هایی در شهر مارسی در حال برگزاری می باشد و گردشگران باید با توجه به علایق خود بهترین زمان سفر به مارسی را انتخاب کنند.
امیدواریم مطالب موجود در این مقاله در انتخاب زمان سفر با تور مارسی برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بهترین فصل سفر به مارسی

کمانی آبان 1397
10 نفر پسندیدند
بهترین فصل سفر به مارسی زمانیه که فستیوال های مختلف برگزار می کنند عالی میشه یه حال و هوای خاصی داره

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5188-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بهترین فصل سفر به مارسی