امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به مسقط

هزینه سفر به مسقط

سالانه گردشگران زیادی به شهر مسقط، پایتخت عمان سفر می کنند که قصد دارند پیش از سفر به این شهر، اطلاعاتی راجع به هزینه سفر به مسقط بدانند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به مسقط بپردازیم.
مسقط یکی از شهر های ساحلی عمان است که توسط کویر و کوه ها محاصره شده و به موجب آن، آب و هوایی گرم و شرجی دارد. مسقط به دو قسمت تاریخی و مدرن تقسیم می شود. در قسمت تاریخی این شهر می توان مکان های دیدنی و تاریخی زیادی را مشاهده کرد که هرکدام ویژگی ها و قدمت خاص خود را دارند. همچنین در قسمت مدرن مسقط، مراکز خرید، هتل های لوکس و مکان های دیدنی جذابی وجود دارد که بازدید از آن ها برای گردشگران تور مسقط می تواند هزینه های مختلفی داشته باشد.
واحد پول مسقط ریال می باشد و لازم به ذکر است گردشگران تور مسقط می توانند از دلار هم برای پرداخت هزینه های خود نیز استفاده کنند. در این شهر هتل های زیادی وجود دارد که با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند، دارای میانگین قیمت 40 الی 200 ریال برای هرشب اقامت می باشند. جالب است بدانید برای اقامت در لوکس ترین هتل های مسقط، میانگین قیمت تا بیش از 300 ریال نیز افزایش می یابد. همچنین اگر در سفر به عمان قصد اجاره آپارتمان دارید، می بایست میانگین 200 الی 500 ریال بسته به امکانات و شرایط آپارتمان برای هرشب اقامت پرداخت کنید.
یکی دیگر از هزینه سفر به مسقط، سرویس حمل و نقل است. گردشگران تور مسقط برای تردد در شهر و بازدید از مکان های دیدنی مختلف مسقط، می توانند از خودرو های اجاره ای و سرویس حمل و نقل عمومی استفاده کنند. در این شهر بلیط یک طرفه اتوبوس، 0.3 ریال، ورود به تاکسی 1 ریال و به ازای هر کیلومتر، 0.2 ریال می باشد.


نظرات مردم درباره هزینه سفر به مسقط

لیلی 2 آبان 97
2
الان هزینه سفر به مسقط بی نهایت بالا در میاد با این وضعیت ریال...واقعا افسوس
درج نظر