امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به موریس

هزینه سفر به موریس

کشور موریس یکی از کشورهای ازطراف اقیانوس هند است که جنگل های سرسبز و ساحل های بسیار زیبایی دارد و گردشگران زیادی برای تماشای مناطق دیدنی آن هر ساله راهی این کشور می شوند. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به موریس در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.
یکی از بخش های مهم هزینه سفر به موریس را حمل و نقل در زمان سفر تشکیل می دهد. برای حمل و نقل در کشور موریس می توانید از اتوبوس های تندرو و اکسپرس استفاده کنید که هزینه های آن بستگی به مقصد شما دارد، برای مثال برای یک مسیر 30 دقیقه ای حدود 35 روپیه باید پرداخت کنید. در این شهر هتل هایی در رده های مختلف وجود دارد که گردشگران تور موریس بنا بر بودجه و شرایط خود می توانند هر یک را انتخاب کنند. هتل های این کشور بین 20 تا 200 یورو قیمت دارد. هتل های رده پایین حدود 20 یورو و هتل های خوب حدود 140 تا 200 یورو می باشد.
در کشور موریس غذاهای خوش طعم و وسوسه انگیزی وجود دارد که گردشگران تور موریس می توانند در رستوران های این شهر از آن ها میل کنند. اگر می خواهید هزینه سفر به موریس برای شما ارزان تر تمام شود، بهتر است که خودتان از بازارهای موجود که قیمت ارزانی دارند، خرید کنید و غذای مورد نظرتان را درست کنید. رستوران های این کشور بسته به کیفیتی که دارند قیمت های مختلفی دارند و رستوران های باکیفیت تر قیمت گران تری دارند. همچنین گردشگران تور موریس می توانند از بوفه های خیابانی موجود در سطح شهرها که قیمت نسبتا ارزانی دارند، خریدهای خود را انجام دهند. 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به موریس

مژده 28 مرداد 97
4
لطف می کنید در رابطه با هزینه سفر به موریس یه مقدار بیش تر توضیح بدید؟
درج نظر