امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به اودسا

هزینه سفر به اودسا

اگر جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که قصد کسب اطلاعات راجب هزینه سفر به اودسا می باشد، به ما همراه باشید. در این مطلب می خواهیم هزینه سفر به اودسا را بررسی کنیم.
اودسا سومین شهر توریستی اکراین است که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا از آن بازدید می کنند. اودسا دارای جاذبه های گردشگری، تفریحات و اقامتگاه های مختلفی می باشد که هزینه ای را بر دوش گردشگران تور اودسا می گذارند و لازم به ذکر است واحد پولی این شهر گریونا می باشد. در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:
یکی از مهم ترین فاکتور ها در هزینه سفر به اودسا، هزینه اقامت در این شهر است. اودسا دارای هتل های مختلفی می باشد و گردشگران تور اودسا برای هر شب اقامت در یک هتل معقول می بایست میانگین 100 الی 200 گریونا پرداخت کنند. همچنین اگر گردشگران تمایل به اقامت در هتل های لوکس این شهر را دارند، این عدد به بیش از 400 دلار افزایش می یابد. توصیه ای که برای گردشگران داریم این است اگر به صورت گروهی به اودسا سفر می کنید، از هاستل های این شهر استفاده کنید که دارای امکانات مناسب و قیمت معقولی می باشند.
گردشگرانی که قصد میل کردن انواع غذاهای محلی، فست فود ها و سایر غذاهای بین المللی در رستوران های خارج از هتل را دارند، هزینه ای بیش از 80 گریونا برای هر وعده غذا می بایست پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است در این شهر می توان شعب برخی از رستوران ها و فست فود های معروف جهانی را مشاهده کرد.
گردشگران تور اودسا می توانند برای جابجایی در سطح شهر، از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و تاکسی استفاده کنند. لازم به ذکر است برای تهیه بلیط مترو تنها 2 گریونا می بایست پرداخت کرد. لازم است بدانید می توان برای تردد در شهر از اتوبوس نیز استفاده کرد اما به دلیل هزینه بالاتر و استفاده از اتوبوس های قدیمی، مقرون به صرفه نمی باشند.
 

نظرات مردم درباره هزینه سفر به اودسا

درسا 28 مرداد 97
1
هزینه سفر به اودسا اگر برنامه ریزی شده باشه برایتان خیلی خوب تموم میشه
مژده 6 مرداد 97
3
هزینه سفر به اودسا خیلی بالاست بابا اونم با این وضعیت دلار که روز به روز رو به بالاست
درج نظر