هزینه سفر به کاپادوکیا

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 221
کاپادوکیا یکی از شهر های توریستی و پر گردشگر کشور ترکیه می باشد و سالانه ایرانیان ‏زیادی با تور کاپادوکیا به این شهر سفر می کنند به همین جهت در این مقاله قصد داریم ‏اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به کاپادوکیا در اختیار کاربران سایت همچنین گردشگران ‏تور کاپادوکیا قرار دهیم در ادامه با ما همراه شوید تا از هزینه سفر به کاپادوکیا مطلع ‏شوید. 
هزینه اقامت در کاپادوکیا: 
در شهر کاپادوکیا اقامتگاه ها و هتل های بسیاری وجود دارد که گردشگران می توانند با ‏توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنند  
خوب است بدانید هزینه اقامت در هتل های این شهر بین 300 هزار تومان تا 1 میلیون ‏و 500 هزار تومان متغیر است.  
لازم به ذکر است که هزینه اقامت در هاستل های این شهر به ازای هر شب حدود 100 هزار تومان می ‏باشد 
هزینه خورد و خوراک در کاپادوکیا: 
هزینه خورد و خوراک در کاپادوکیا گران نمی باشد و گردشگران تور کاپادوکیا می توانند ‏غذا های محلی این شهر را با قیمت کم تهیه کرده و نوش جان کنند.  
البته در سطح شهر کاپادوکیا رستوران های لوکس و بین المللی زیادی به چشم میخورد ‏که گردشگران می توانند غذای خود را در آن ها نوش جان کنند البته باید توجه داشته ‏باشید که این رستوران ها اغلب منوی گران قیمتی دارند. 
هزینه تفریحات در کاپادوکیا: 
یکی از دلایل توریستی بودن شهر کاپادوکا بالن سواری می باشد و اغلب گردشگرانی که با ‏تور کاپادوکیا به این شهر سفر می کنند به بالن سواری می پردازند  
اگر قصد سفر با تور کاپادوکیا را دارید باید بدانید هزینه این تفریح کمی گران (بالای 60 ‏یورو) می باشد اما می تواند به یکی از خاطرات بی نظیر گردشگران تبدیل شود.
امیدواریم گردشگران تور کاپادوکیا همچنین کاربران سایت لحظه آخر با مطالعه این مقاله ‏اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه سفر به کاپادوکیا به دست آورند.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره هزینه سفر به کاپادوکیا

عبادی مرداد 1397
16 نفر پسندیدند
هزینه سفر به کاپادوکیا بستگی به هتلیه که اقامت دارید هست و گرنه زیاد هزینه های بالایی نداره

lahzeakhar.com/Useful-information-Tourist-content/5164-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هزینه سفر به کاپادوکیا