امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به کاپادوکیا

هزینه سفر به کاپادوکیا

کاپادوکیا یکی از شهر های توریستی و پر گردشگر کشور ترکیه می باشد و سالانه ایرانیان ‏زیادی با تور کاپادوکیا به این شهر سفر می کنند به همین جهت در این مقاله قصد داریم ‏اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به کاپادوکیا در اختیار کاربران سایت همچنین گردشگران ‏تور کاپادوکیا قرار دهیم در ادامه با ما همراه شوید تا از هزینه سفر به کاپادوکیا مطلع ‏شوید. 
هزینه اقامت در کاپادوکیا: 
در شهر کاپادوکیا اقامتگاه ها و هتل های بسیاری وجود دارد که گردشگران می توانند با ‏توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنند  
خوب است بدانید هزینه اقامت در هتل های این شهر بین 300 هزار تومان تا 1 میلیون ‏و 500 هزار تومان متغیر است.  
لازم به ذکر است که هزینه اقامت در هاستل های این شهر به ازای هر شب حدود 100 هزار تومان می ‏باشد 
هزینه خورد و خوراک در کاپادوکیا: 
هزینه خورد و خوراک در کاپادوکیا گران نمی باشد و گردشگران تور کاپادوکیا می توانند ‏غذا های محلی این شهر را با قیمت کم تهیه کرده و نوش جان کنند.  
البته در سطح شهر کاپادوکیا رستوران های لوکس و بین المللی زیادی به چشم میخورد ‏که گردشگران می توانند غذای خود را در آن ها نوش جان کنند البته باید توجه داشته ‏باشید که این رستوران ها اغلب منوی گران قیمتی دارند. 
هزینه تفریحات در کاپادوکیا: 
یکی از دلایل توریستی بودن شهر کاپادوکا بالن سواری می باشد و اغلب گردشگرانی که با ‏تور کاپادوکیا به این شهر سفر می کنند به بالن سواری می پردازند  
اگر قصد سفر با تور کاپادوکیا را دارید باید بدانید هزینه این تفریح کمی گران (بالای 60 ‏یورو) می باشد اما می تواند به یکی از خاطرات بی نظیر گردشگران تبدیل شود.
امیدواریم گردشگران تور کاپادوکیا همچنین کاربران سایت لحظه آخر با مطالعه این مقاله ‏اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه سفر به کاپادوکیا به دست آورند.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به کاپادوکیا

عبادی 6 مرداد 97
1
هزینه سفر به کاپادوکیا بستگی به هتلیه که اقامت دارید هست و گرنه زیاد هزینه های بالایی نداره
درج نظر