امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به اصفهان

هزینه سفر به اصفهان

اصفهان که از کلان شهر های کشور ایران است، دارای جاذبه های توریستی، تاریخی و تفریحی بسیاری بوده و سالانه گردشگران داخلی و خارجی بسیاری از جای جای جهان به این شهر زیبا سفر کرده و از زیبایی های تاریخی و تفریحی آن لذت می برند. در این مقاله قصد داریم هزینه تقریبی بلیط هواپیما، اقامت، خورد و خوراک و حمل و نقل در اصفهان را برای شما شرح داده تا از هزینه سفر به اصفهان مطلع شوید.
هزینه بلیط هواپیمای اصفهان
هزینه بلیط هواپیمایی اصفهان، از شهر های مختلف ایران، بین 175 هزار تومان تا 320 هزار تومان متغیر است. در صورتی که بودجه کمی دارید و به دنبال سفری ارزان به این شهر هستید، می توانید از بلیط های چارتری ارزان قیمت برای سفر به این شهر استفاده کنید.
هزینه اقامت در اصفهان
بخش قابل توجهی از هزینه سفر به اصفهان را، هزینه اقامت در هتل های آن در بر می گیرد. البته لازم به ذکر است، در این شهر علاوه بر هتل های لوکس گران قیمت، هتل های میان رده، ارزان قمیت و همچنین مسافر خانه ها وجود دارد که نسبت به بودجه خود می توانید هر یک را برای اقامت گزیدن انتخاب کنید.
هزینه خورد و خوراک در اصفهان
در شهر توریستی اصفهان انواع رستوران های شیک و مجلل وجود داشته که انوع غذا های ایرانی و محلی شهر اصفهان را در منوی خود جای داده و از گردشگران تور اصفهان میزبانی می کند. هزینه خوردن یک وعده غذا در رستوران های شهر بسته به رده رستوران، بین بیست تا پنجاه هزار تومان و هزینه خوردن یک وعده غذا در فست فودی های شهر چیزی حدود 30-15 هزار تومان می باشد.
هزینه حمل و نقل در اصفهان
حمل و نقل در اصفهان به طرق مختلفی برای گردشگران تور اصفهان امکان پذیر است که هر یک هزینه های متفاوتی را در بر دارند. از جمله وسایل حمل و نقل درون شهری می توان به تپسی، اسنپ، تاکسی، اتوبوس و مترو اشاره کرد. هزینه تپسی، اسنپ و تاکسی در این شهر نسبت به اتوبوس و مترو گران تر می باشد. اما در صورت استفاده از مترو برای حمل و نقل درون شهری تنها مبلغ 500 تومان پرداخت کرده و هزینه سفر به اصفهان به طبع کاهش می یابد.

نظرات مردم درباره هزینه سفر به اصفهان

فاطمه زهرا زارعی 26 شهریور 99
0
سلام می خواستم بدونم الان هزینه چهار روز سفربه اصفهان چطوری ایه؟ خیلی ممنونم راهنمایی و کمکم کنید
ehsan khodayari 21 تیر 97
4
همه چی گرون شده. هزینه سفر به اصفهان هم گرون شد. بدبخت شدیم رفت
درج نظر