امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به سفر ارزان به پوکت

سفر ارزان به پوکت

پوکت جزیره ای زیبا در کشور تایلند می باشد که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. طبیعت دل انگیز و خوش منظر این جزیره بسیار مورد توجه گردشگران تور پوکت قرار گرفته است و آنان معتقدند که این شهر تمام فاکتورهای لازم، برای گذراندن یه تعطیلات به یاد ماندنی را دارا می باشد. معمولا در ماه های آبان تا فروردین که ماه های خنک سال هستند، تور پوکت، پرتوریست می شود. با لحظه آخر همراه باشید تا راه های سفر ارزان به پوکت را برای شما بازگو کنیم.
شهر پوکت در مقایسه با جزیره های مشابه شهر گرانی نیست، با این حال باز هم می توان راه هایی برای سفر ارزان به پوکت پیدا کرد.
کوله گردی یا بک پکینگ یکی از این راه ها می باشد که طرفداران زیادی دارد و هزینه های سفر را به شدت کاهش می دهد. کوله گردی یعنی شما به جای اینکه برای جابجایی های داخل شهری خود از وسایل حمل و نقل استفاده کنید و هزینه پرداخت کنید، با جمع آوری لوازم مورد نیاز خود در یک کوله پشتی و یک پیاده روی طولانی، سفر خود را لذت بخش تر کنید. در این روش تجربیات فراموش نشدنی برای توریست های تور پوکت رقم می خورد. از دیگر راه های سفر ارزان به پوکت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به جای تاکسی می باشد که هزینه های شما را کاهش می دهد.
یکی دیگر از این راه ها، استفاده از هتل های ارزان قیمت تر است که معمولا به دور از مرکز شهر هستند و قدری با مکان های مهم شهر فاصله دارند. نکته دیگر برای سفر ارزان، این است که در طول سفر، خودتان آشپزی کنید و از رفتن به رستوران های گران قیمت و معروف شهر خودداری کنید. راه دیگر سفر ارزان به پوکت این است که شما از پرواز مستقیم به مقصد پوکت استفاده کنید و توقفی بین پرواز خود نداشته باشید. 

نظرات مردم درباره سفر ارزان به پوکت

تارا 1 آبان 97
3
دقیقا سفر ارزان به پوکت چجوری جور در میاد؟؟؟؟
درج نظر